Книги автора Максим Ільяхов купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Максим Ільяхов

Максим Ильяхов

Максим Ільяхов — російський комерційний автор і редактор. За освітою — лінгвіст, закінчив МДУ (факультет іноземних мов і регіонознавства), кандидат педагогічних наук. Займає посади головного редактора в «Тиньков-журнале», відповідального редактора в дизайн-бюро Артема Горбунова й ректора Школи редакторів.

Максим Ільяхов — автор безлічі публікацій із порадами щодо написання текстів, створення контенту й реклами. Його розсилка про редакторському майстерності користується значною популярністю в Росії й за її межами. Також він створив онлайн-сервіс «Главред», який перевіряє текст на відповідність інфостилю.

У 2016 році Максим Ільяхов разом із колегою Людмилою Саричевою видали «Пиши, скорочуй». Вона дістала багато позитивних відгуків і стала бестселером.

Автори розповідають, як писати тексти інформативно, коротко, переконливо й не нудно. На яскравих прикладах продемонстровано як позбавлятися від словесного сміття, кліше і штампів у статтях, рекламних оголошеннях та електронних листах.

Книга «Пиши, скорочуй» буде корисною всім, хто регулярно пише тексти: журналістам, копірайтерів, інтернет-маркетологам, дизайнерам, менеджерам і керівникам.

Сайт Максима Ільяхова

Тут Ви можете замовити книгу «Пиши, скорочуй» з доставкою по Києву та Україні.

Книги автора Максим Ільяхов :

Вибір читачів
363 грн
390 грн
380 грн
Вибір читачів
420 грн
250 грн
669 грн
693 грн
705 грн
729 грн
428 грн
450 грн
1047 грн
1071 грн
541 грн
674 грн

Сьогодні купили