Книги автора Максим Ільяхов купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Максим Ільяхов

Максим Ильяхов

Максим Ільяхов — російський комерційний автор і редактор. За освітою — лінгвіст, закінчив МДУ (факультет іноземних мов і регіонознавства), кандидат педагогічних наук. Займає посади головного редактора в «Тиньков-журнале», відповідального редактора в дизайн-бюро Артема Горбунова й ректора Школи редакторів.

Максим Ільяхов — автор безлічі публікацій із порадами щодо написання текстів, створення контенту й реклами. Його розсилка про редакторському майстерності користується значною популярністю в Росії й за її межами. Також він створив онлайн-сервіс «Главред», який перевіряє текст на відповідність інфостилю.

У 2016 році Максим Ільяхов разом із колегою Людмилою Саричевою видали «Пиши, скорочуй». Вона дістала багато позитивних відгуків і стала бестселером.

Автори розповідають, як писати тексти інформативно, коротко, переконливо й не нудно. На яскравих прикладах продемонстровано як позбавлятися від словесного сміття, кліше і штампів у статтях, рекламних оголошеннях та електронних листах.

Книга «Пиши, скорочуй» буде корисною всім, хто регулярно пише тексти: журналістам, копірайтерів, інтернет-маркетологам, дизайнерам, менеджерам і керівникам.

Сайт Максима Ільяхова

Тут Ви можете замовити книгу «Пиши, скорочуй» з доставкою по Києву та Україні.

Книги автора Максим Ільяхов :

З даними параметрами книг не виявлено

Сьогодні купили