Книги автора Марк Менсон (Mark Manson) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Марк Менсон (Mark Manson)

Марк Мэнсон

Марк Менсон (9.03.1984) — американський письменник, блогер, консультант з особистісного розвитку, підприємець. Живе в Нью-Йорку. Також Менсон засновник і CEO компанії Infinity Squared Media LLC (Сідней, Австралія).

Марк Менсон народився в місті Остін, штат Техас (США). Вищу освіту здобув у Бостонському університеті за спеціальністю фінанси. Перший блог створив у 2009 році як маркетинговий канал для свого бізнесу з консультування в питаннях знайомств і побачень. Через деякий час став цифровим кочівником і почав займатися виключно блогерством. Марк Менсон у своїх інтерв’ю розповідає, що робота в офісі full-time перестала його залучати після прочитання книги Тімоті Ферріса «Працювати 4 години на тиждень».

Автор пише статті про побачення, відносини, культурне життя, життєвий вибір і психологію. Дає поради на тему персонального розвитку. Його прямолінійність і відвертість підкорили читачів у багатьох країнах. У 2016 році відвідуваність його блогу — 2 мільйони читачів на місяць. Статті автора публікувалися й цитувалися в Time, CNN. The Huffington Post, BBC News Business Insider, Yahoo! News, The Sydney Morning Herald, Vox і ін.

Перша книга Марка Менсона Models: Attract Women through Honesty була видана у 2011 році. У ній автор ділиться небанальними порадами як привабити жінку. Головний секрет — чесне спілкування і спосіб життя, який відповідає цінностям партнерки.

Справжнім бестселером Марка Менсона стала друга книга — The Subtle Art of Not Giving a F * ck (2016), яка є в нашому магазині російською та українською мовами. У ній письменник розповідає, як стати щасливим, правильно розставивши пріоритети в житті.

Книги автора Марк Менсон (Mark Manson) :

360 грн
480 грн
276 грн
290 грн
587 грн
618 грн
1695 грн
1710 грн

Сьогодні купили