Книги автора Майкл Портер (Michael Porter) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Майкл Портер (Michael Porter)

Клаус Швабб

Ім’я Майкла Юджина Портера відомо всім, хто займається питаннями конкурентоспроможності компаній і країн. Він — широко визнаний експерт у галузі вивчення економічної конкуренції, серед яких конкуренція на міжнародних ринках, конкуренція між країнами й регіонами; професор Гарвардської бізнес-школи та автор кількох бізнес-бестселерів.

Усе життя Майкл Портер присвятив вивченню бізнес-адміністрування, з відзнакою закінчив Прінстонський і Гарвардський університети, і став наймолодшим професором за всю історію цього вищого навчального закладу.

Упродовж своєї наукової діяльності Портер надавав послуги з питань конкурентоспроможності провідним світовим компаніям, таким як «AT & T», «DuPont», «Royal Dutch / Shell» і «Procter & Gamble». Рональд Рейган, 40-й президент США, призначив Майкла Портера в президентську комісію з галузевої конкурентоспроможності. Саме Портер консультував у 90-її роки уряд Південної Кореї, чиї реформи вразили світ. Крім того, Майкл Портер був бізнес-радником в урядах Індії, Канади, Португалії та Нової Зеландії. Зараз він співпрацює з деякими державами Центральної Америки.

Теорія Майкла Портера полягає в тому, що конкурентоспроможність компанії багато в чому залежить від конкурентоспроможності її економічного оточення. А воно визначається базовими умовами й конкурентоспроможністю всередині певного кластера. І чим сильніше розвинена конкуренція підприємства на внутрішньому ринку країни й жорсткіші вимоги споживачів, тим більша ймовірність успіху бізнесу на міжнародних ринках.

Книги автора Майкл Портер (Michael Porter) :

300 грн

Сьогодні купили