Книги автора Нассім Талеб (Nassim Nicholas Taleb) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Нассім Талеб (Nassim Nicholas Taleb)

Нассим Николас Талеб

Насім Ніколас Талеб (1960) — американський математик ліванського походження, філософ, письменник-есеїст, трейдер і гуру інвестування. Автор статей і книг на тему впливу непередбачуваних подій на економіку, науку, історію людства, а також про філософію випадковостей і невизначеності.

У Талеба докторський ступінь із менеджменту Паризького університету й диплом MBA Вортонскої бізнес-школи (США). У 1980–1990 роках побудував успішну кар’єру трейдера на фондових біржах Лондона, Нью-Йорка й Чикаго. У 1999 році відкрив власний хедж-фонд «Empirica Capital LLC», який працював 5 років. Його закриття було пов’язано з бажанням Талеба займатися літературою й наукою.

Насім Талеб — автор циклу філософських есе «Incerto», до якого увійшли книги «Обдурені випадковістю» (2001), «Чорний лебідь» (2007), «Прокрустове ложе» (2010) й «Антикрихкість» (2012). Його роботи поєднують у собі елементи автобіографії, філософських роздумів з історичними фактами й науковими коментарями.

У бестселері «Чорний лебідь» Насім Талеб передбачив фінансову кризу 2008 року. Тоді він працював радником в інвестиційній компанії «Universa Investments L.P.». Фінансист допоміг фірмі не тільки не збанкрутувати, але й заробити. «Чорними лебедями» автор називає непередбачувані події (не завжди погані), і розмірковує про їхній вплив на хід історії й життя людей.

«Антикрихкість» — своєрідне продовження попередньої книги. Письменник розповідає, як вижити у світі хаосу, не постраждати від раптових подій, і навіть поліпшити себе, використовуючи позитивні сторони невизначеності.

Книги Нассіма Талеба можна замовити в інтернет-магазині kniga.biz.ua c доставкою по Києву та Україні.

Книги автора Нассім Талеб (Nassim Nicholas Taleb) :

390 грн
390 грн
310 грн
360 грн
1036 грн
741 грн
602 грн
607 грн
677 грн

Сьогодні купили