Книги автора Нассім Талеб (Nassim Nicholas Taleb) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Нассім Талеб (Nassim Nicholas Taleb)

Нассим Николас Талеб

Насім Ніколас Талеб (1960) — американський математик ліванського походження, філософ, письменник-есеїст, трейдер і гуру інвестування. Автор статей і книг на тему впливу непередбачуваних подій на економіку, науку, історію людства, а також про філософію випадковостей і невизначеності.

У Талеба докторський ступінь із менеджменту Паризького університету й диплом MBA Вортонскої бізнес-школи (США). У 1980–1990 роках побудував успішну кар’єру трейдера на фондових біржах Лондона, Нью-Йорка й Чикаго. У 1999 році відкрив власний хедж-фонд «Empirica Capital LLC», який працював 5 років. Його закриття було пов’язано з бажанням Талеба займатися літературою й наукою.

Насім Талеб — автор циклу філософських есе «Incerto», до якого увійшли книги «Обдурені випадковістю» (2001), «Чорний лебідь» (2007), «Прокрустове ложе» (2010) й «Антикрихкість» (2012). Його роботи поєднують у собі елементи автобіографії, філософських роздумів з історичними фактами й науковими коментарями.

У бестселері «Чорний лебідь» Насім Талеб передбачив фінансову кризу 2008 року. Тоді він працював радником в інвестиційній компанії «Universa Investments L.P.». Фінансист допоміг фірмі не тільки не збанкрутувати, але й заробити. «Чорними лебедями» автор називає непередбачувані події (не завжди погані), і розмірковує про їхній вплив на хід історії й життя людей.

«Антикрихкість» — своєрідне продовження попередньої книги. Письменник розповідає, як вижити у світі хаосу, не постраждати від раптових подій, і навіть поліпшити себе, використовуючи позитивні сторони невизначеності.

Книги Нассіма Талеба можна замовити в інтернет-магазині kniga.biz.ua c доставкою по Києву та Україні.

Книги автора Нассім Талеб (Nassim Nicholas Taleb) :

Вибір читачів Лідер продажів за місяць
263 грн
Вибір читачів Лідер продажів за місяць
263 грн
Вибір читачів Лідер продажів за місяць
195 грн
Вибір читачів Лідер продажів за місяць
195 грн
473 грн
250 грн
576 грн

Сьогодні купили