Книги автора Наталія Гурницька купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Наталія Гурницька

Наталія Гурницька

Любов до історії свого народу, країни й міста Лева здатна на прекрасні звершення. Таким стало перетворення львів’янки Наталії Гурницької, випускниці економічного факультету ЛНУ імені Івана Франка, на одну з найвідоміших сучасних письменниць України.

Коли її майбутній читач чи вже шанувальник творчості шукає в інтернеті – Наталія Гурницька біографія, до його уваги буде понад кілька тисяч посилань на інтерв’ю, статті, відгуки, професійні рецензії та біографічні відомості про письменницю.

Народилася Гурницька 7 вересня 1978 року у Львові, і з дитинства всотувала історію свого роду, що пережив мало не всі потрясіння ХХ століття. Після навчання певний час працювала економісткою. Однак, за свідченням самої авторки, писати почала ще в дитячому садку. У дитинстві та юності то були продовження улюблених казок, власні історії. Професійно ж Наталія Гурницька книги почала писати не так давно.

Дебютний роман «Мелодія кави в тональності кардамону» вийшов друком 2014 року. І вже 2021 року в Україні вийшов телесеріал «Кава з кардамоном», який зняли за цим романом.
Історичну драму «Мелодія кави в тональності кардамону» читати цікаво й варто тому, що в ньому драматична історія кохання розгортається на потужному історичному тлі Львова середини ХІХ століття.

2015 року у збірці оповідань «Львів. Кава. Любов» опубліковано й оповідання Наталії Гурницької.

2019 року побачив світ ще один роман письменниці «Багряний колір вічності».

2021 року Міжнародний літературний конкурс «Коронація слова» надав Наталії Гурницькій відзнаку «Золоті письменники України».

Книги автора Наталія Гурницька :

Вибір читачів
200 грн
Вибір читачів
250 грн
428 грн
200 грн

Сьогодні купили