Книги автора Нік Еліопулос (Nick Eliopulos) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua


Нік Еліопулос (Nick Eliopulos)

Ник Элиопулос

 

Скажіть ім’я Нік Еліопулос, і фанати MINECRAFT відразу ж впізнають автора коміксів, які базуються на відомій грі.

Нік Еліопулос народився і виріс у Джексонвіллі, штат Флорида. Виріс на дивовижному міксі з коміксів про супергероїв і науково-популярній літературі. Його батьки заохочували його незвичайні навички читання, що в кінцевому підсумку призвело до ступеня з культурології в Університеті Флориди.

Незабаром Нік переїхав у Нью-Йорк, щоби працювати у видавничому бізнесі. Упродовж своєї тринадцятирічної кар’єри редактора дитячих книг він мав можливість писати для низки ліцензованих об’єктів, від Томаса Паротяга до DC Super Friends і популярного мультиплатформенного серіалу Spirit Animals від Scholastic за версією New York Times. Його оригінальні комікси з’явилися в антологіях Stuck in the Middle і First Kiss (Then Tell).

Дебютний роман Ніка «Гільдія шукачів пригод» був опублікований Hyperion 2017 році. Книга, написана в співавторстві з його кращим другом Заком Лораном Кларком, багато в чому навіяна досвідом спільного оповідання дуету з настільними рольовими іграми. Вони були в одній щотижневій ігровій групі майже десять років. Після успіху роману Нік Еліопус надихнувся на створення книг про мега популярну гру «Minecraft».

Книги автора Нік Еліопулос (Nick Eliopulos) :

Вибір читачів
250 грн
Вибір читачів
220 грн
Вибір читачів
250 грн
Вибір читачів
250 грн
Вибір читачів
250 грн
423 грн
648 грн
648 грн
1098 грн
873 грн
450 грн
873 грн

Сьогодні купили