Книги автора Нік Еліопулос (Nick Eliopulos) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Нік Еліопулос (Nick Eliopulos)

Ник Элиопулос

 

Скажіть ім’я Нік Еліопулос, і фанати MINECRAFT відразу ж впізнають автора коміксів, які базуються на відомій грі.

Нік Еліопулос народився і виріс у Джексонвіллі, штат Флорида. Виріс на дивовижному міксі з коміксів про супергероїв і науково-популярній літературі. Його батьки заохочували його незвичайні навички читання, що в кінцевому підсумку призвело до ступеня з культурології в Університеті Флориди.

Незабаром Нік переїхав у Нью-Йорк, щоби працювати у видавничому бізнесі. Упродовж своєї тринадцятирічної кар’єри редактора дитячих книг він мав можливість писати для низки ліцензованих об’єктів, від Томаса Паротяга до DC Super Friends і популярного мультиплатформенного серіалу Spirit Animals від Scholastic за версією New York Times. Його оригінальні комікси з’явилися в антологіях Stuck in the Middle і First Kiss (Then Tell).

Дебютний роман Ніка «Гільдія шукачів пригод» був опублікований Hyperion 2017 році. Книга, написана в співавторстві з його кращим другом Заком Лораном Кларком, багато в чому навіяна досвідом спільного оповідання дуету з настільними рольовими іграми. Вони були в одній щотижневій ігровій групі майже десять років. Після успіху роману Нік Еліопус надихнувся на створення книг про мега популярну гру «Minecraft».

Книги автора Нік Еліопулос (Nick Eliopulos) :

270 грн
270 грн
270 грн
270 грн
270 грн
513 грн
770 грн
770 грн
1283 грн
270 грн
1026 грн
513 грн

Сьогодні купили