Книги автора Ольга Дубчак купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Ольга Дубчак

Ольга Дубчак

 

Ольга Дубчак — українська літературна редакторка, кандидатка наук, філологиня. займає посаду головної редакторки видавництва “Віхола”. Авторка вважає своєю місією збагатити читання цікавістю, легкістю та користю.

Здобула вищу освіту в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова і захистила в ньому ж дисертацію з когнітивної лінгвістики. І вже понад п’ятнадцять років редагує тексти різних стильових напрямків. Авторка популярних книг «Бачити українською», «Чути українською» та «Українська мова. Експрес-репетитор».

Ольга пише тексти в науково-популярному стилі, який читач сприймає з легкістю та зацікавленістю. Адже працюючи редактором, вона як ніхто знала наскільки сухими бувають академічні роботи. Тому вибір авторки впав на такий стиль письма, який допомагає запам’ятовувати важливі правила української мови.

У 2022 році видала нову книгу — «Перемагати українською. Про мову ненависті й любові». У книзі авторка розбирається з актуальними питаннями мови та доводить цінність боротьби на мовному фронті.

Книги автора Ольга Дубчак :

AWARD KBU Вибір читачів
275 грн
AWARD KBU Вибір читачів
320 грн
565 грн
Вибір читачів
230 грн
784 грн

Сьогодні купили