Книги автора Ольга Гуцал купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Ольга Гуцал

Ольга Гуцал

Ім’я Ольги Гуцал добре відомо в бізнес-колах України та за його межами. Вона — власниця компанії «Каміон-Оіл». У 2015 році також заснувала стартап Autobooking.com, через який можна записатися на СТО в різних країнах світу в режимі online. У 2019 закрила ювелірний бізнес «Абрикос», яким керувала 10 років.

Зовсім скоро вийде дебютна книга Ольги Гуцал «Якщо стрибнули, то гребіть». Авторка зібрала 30-річний підприємницький і життєвий досвід, знання й навички, щоби поділитися з читачами. Як і в будь-якої першопрохідниці, лідерки, у неї непроста історія, у якій важливу роль грав випадок, але частіше наполегливість і сила волі.

У юності Ольга Гуцал хотіла займатися науковою діяльністю і викладати технічні науки в Київському політехнічному інституті, стати докторкою наук. Але наприкінці 80-х потрібно було шукати швидкі й ефективні рішення, щоби вижити.

Ось тут і можна говорити про долю або випадок: Ольга випадково зустріла колишнього однокласника, який запропонував зайнятися підприємництвом. Попри опір близьких людей, Ольга вирішила ризикнути й «пішла в бізнес». Перші роки вона з партнерами спробувала себе в абсолютно різних сферах: від продажу цвяхів і до навчання іноземним мовам. Однак, як це часто буває в партнерському бізнесі, якщо ролі спочатку не обумовлені, партнери розходяться за найменших розбіжностей. Це і відбулося й бізнесом Гуцал.

Маючи вже початковий капітал і набір навичок і знань, Гуцал визначила для себе чим і як вона хоче займатися в майбутньому. Серед її власних правил були такі: займатися продуктами щоденного споживання й не втручатися у сфери державного значення.

Так, у 90-ті роки Ольга Гуцал привезла в Україну найдорожчі на той час моторні масла «Liqui Moly»: продукт важливий, хоча й неочевидний, на перший погляд. Меседж, який уже 30 років несе Ольга Гуцал землякам: мати свій хороший автомобіль і доглядати за ним, використовуючи якісні деталі — це нормально і правильно. Завдяки такій філософії бренд «Каміон-Оіл» займає місце в першій трійці лідерів в Україні.

Подібний унікальний досвід підприємництва й новаторства Ольга Гуцал описала у своїй книзі «Якщо стрибнули, то гребіть», над якою вона працювала 6 років. Ця книга не тільки для підприємців-початківців, але для всіх, хто стоїть біля якоїсь межі й сумнівається, чи робити перший крок у нове життя.

 

Книги автора Ольга Гуцал :

182 грн
260 грн
210 грн
300 грн

Сьогодні купили