Книги автора Павло Віктор купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Павло Віктор

Павло Віктор

Павло Віктор – простий український вчитель фізики, який став відомим далеко за межами нашої країни після того, як почав викладати свої уроки на каналі You Tube. Сьогодні його канал має понад 73 тисяч передплатників, а ролики мають майже 8 мільйонів переглядів. Завдяки цим відео урокам багато абітурієнтів змогли добре підготуватись та скласти іспити на високі бали.

Павло Андрійович Віктор народився 6 квітня 1954 року. Його дід за часів Другої світової війни був примусово вивезений до Німеччини. Трохи пізніше через це вся сім'я була вислана на Північ. Саме там виріс батько майбутнього фізика та народився сам Павло.

Батьки хлопчика були педагогами. Батько викладав фізику, мати – англійську мову. Після народження сина вони прагнули до того, щоб переїхати в теплішу місцевість, і коли хлопчикові виповнилось 9 років, сім'я знову переїхала до Одеси.

Закінчивши школу із золотою медаллю, Павло вступив до Одеського державного університету на фізичний факультет. У 25 років він почав викладати в цьому ж університеті, де за тридцять років пройшов шлях від аспіранта до доцента. Став кандидатом фізико-математичних наук.

За роки своєї роботи, він вів гурток по застосуванню інформатики при проведенні фізичних досліджень та читав курс атомної фізики. У 2009 році він отримав звання «Вчитель року».

Павло Андрійович завжди прагнув до того, щоб поділитись своїми знаннями з великою кількістю людей. Він один з перших почав практикувати онлайн-навчання та викладати уроки на платформі You Tube.

Сьогодні на його каналі представлено понад 500 уроків, які користуються величезною популярністю серед тих, хто хоче поглиблено вивчати фізику та готуватись до вступу. Успіх відео уроків підштовхнув Павла Віктора до написання книги.

Книги автора Павло Віктор :

280 грн
280 грн
280 грн
350 грн
280 грн
240 грн
240 грн
1131 грн
722 грн

Сьогодні купили