Книги автора Павло Кучер купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Павло Кучер

Павел Кучер

Павло Кучер народився у Львові, де й здобув філософську освіту. Себе ідентифікує як філософ та поет. Автор філософських праць з онтології, проблеми істини, збірки поезій «Бог. Площа. Війна», книги (у співавторстві з Оленою Біляк) «Наш майдан: Київ – San Francisco».

У своїй творчості звертається до різноманітних філософських шкіл – від Канта та Декарта до Гусерля, Гайдеггера, аналітичної філософії та спекулятивного реалізму.

На початку своїх досліджень фокусувався на проблемах онтології та спробах розрізнити рівні трансцендентального синтезу. Останнім часом досліджує проблему істини у різних її проявах: від старих шкіл до сучасної філософії.

Книга «Метафізичні варіації: Маргіналії до «Трактату про істину» – це, з одного боку, експеримент у філософських дослідженнях, а з іншого – спроба налаштувати оптику та знайти стиль, за допомогою якого можна підійти до проблеми істини. Автор звертається до метафізичної та онтологічної проблематики, намагається знайти нові, часом несподівані, ракурси та підходи.

Книги автора Павло Кучер :

137 грн
195 грн

Сьогодні купили