Книги автора Петро Синєгуб купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Петро Синєгуб

Петр Синегуб

 

Петро Синєгуб – бізнесмен, інвестор, засновник міжнародної групи компаній «Світ Терезів», співвласник «VOGNER», співзасновник міжнародної бізнес-спільноти «Board».

Понад 17 років керує своїми виробничими підприємствами на ринках СНД та Європи. Партнер у 5 українських та міжнародних бізнесах.

Співзасновник Бізнес Академії “4Smart” та інших освітніх проектів, які мають на меті навчання керівників підприємств, директорів та топ-менеджерів ефективного управління бізнесом.

Народився 10 жовтня 1985 року у місті Донецьк. З 2014 року мешкає у Києві.

Закінчив Донецький національний технічний університет за спеціальністю "Автоматизоване управління технологічними процесами" та Донецький національний університет за спеціальністю "Маркетинг".

Бізнес-освіту здобув у Міжнародному інституті менеджменту (МІМ) у місті Київ. Також навчався Erickson Coaching International (Ванкувер) та The Aspen Institute Kyiv.

Зі студентських років займається бізнесом. Є власником півтора десятки компаній.

У 2002 році Петро став одним із засновників Urban Space 500 (громадський ресторан) та Promprylad.Renovation (інноваційний центр на території ревіталізованого заводу в Івано-Франківську, сфокусований на чотирьох напрямках розвитку регіону: новій економіці, урбаністиці, сучасному мистецтві та неформальній освіті).

Через рік заснував 4City (ресторан Frebule, коворкінг та лекторій). Синєгуб - власник Business Academy 4Smart, співвласник соціального бізнесу Vogner (виробництво турбо-вогнищ) та власник Dream Team СВІТ ТЕРЕЗІВ (виробництво, продаж, експорт вагового та вимірювального обладнання). Співзасновник всеукраїнської бізнес-спільноти “Board”.

Синєгуб займається створенням навчальних програм для керівників бізнесу та їх команд. Петро - автор книг “Температурний режим компанії 36,6. Фундамент створення корпоративної культури” та "Pro Партнерство. Як побудувати відносини у спільному бізнесі".

Книги автора Петро Синєгуб :

380 грн
290 грн
380 грн
380 грн
380 грн
1083 грн

Сьогодні купили