Книги автора Філ Найт (Phil Knight) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Філ Найт (Phil Knight)

Фил Найт

Філ Найт (24.02.1938) — один із засновників компанії Nike. Автор книги «Shoe Dog: A Memoir by the Creator of Nike» (українською — «Взуття-буття»).

Філ Найт не любить публічність, тому до виходу книги про його життя було мало що відомо. Майбутній підприємець народився в 1938 році в місті Портленд (штат Орегон, США) у сім’ї видавця. Навчався в Cleveland High School. Філ закінчив Орегонский університет зі ступенем у журналістиці. Там почав активно займатися спортом, встановив кілька рекордів із бігу й заснував бігову команду Athletics West. Далі була служба в армії. У 1962 році здобув ступінь MBA в Стенфордській бізнес-школі.

Водночас Філ Найт знайшов у собі підприємницькі якості. Виробництво спортивного взуття цікавило його ще зі студентських часів, адже йому доводилося бігати в не дуже якісному взутті.

Під час подорожі Японією він відкрив для себе бренд Тайгер, і вирішив поширювати їхнє взуття в США. У 1964 році разом зі своїм тренером Біллом Бауерманн створили компанію «Blue Ribbon Sports». Перші партії взуття вони з Біллом продавали прямо з автомобіля біля бігових доріжок. У 1971 році компанію назвали Nike в честь грецької богині перемоги. Філ Найт був бухгалтером компанії до цього року, але вирішив повністю присвятити себе її розвитку.

Так починалася історія компанії Nike, якій уже більше ніж 50 років. У книзі Філа Найта ви знайдете ще більше цікавої інформації про бренд і його засновників, про знаменитий логотип і слоган «Just do it», про всіх злети й падіння компанії.

Сьогодні Філу Найту 80 років, він входить у список 50 найбагатших людей світу, а його статки оцінюють у 15 млрд доларів.

Книги автора Філ Найт (Phil Knight) :

390 грн

Сьогодні купили