Книги автора Регіна Бретт (Regina Brett) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Регіна Бретт (Regina Brett)

Регина Бретт

 

Регіна Бретт (31.05.1956) — письменниця, журналістка й ораторка зі США. Фіналістка Пулітцерівської премії, авторка понад 2500 колонок у пресі. Працювала в Plain Dealer, найбільш популярній газеті штату Огайо.

Завдяки оптимізму й силі духу Регіна Бретт змогла перемогти байдужість батьків, алкогольну залежність, самотність і рак грудей. У 45 років зустріла справжнє кохання й написала колонку «45 уроків життя» («45 Lessons Life Taught Me»), що стала вірусною в інтернеті. Її поради надихнули людей з усього світу й до свого 50-річчя Регіна Бретт доповнила запис новими життєвими уроками.

У книзі «Бог ніколи не моргає» Регіни Бретт її життєві уроки були доповнені зворушливими історіями з життя письменниці. Авторка розмірковує про пошуки кохання, стосунки з Богом і близькими людьми. Регіна Бретт вважає, що життя може приємно здивувати навіть у самі безнадійні дні. Прощення, подяка й шоколад — стовпи її простої, але дієвої філософії.

Книги Регіни Бретт надихають людей з Ірландії, Австралії, Китаю і практично будь-якої точки земної кулі. «Бог ніколи не моргає» потрапила в список бестселерів New York Times і була опублікована у 26 країнах.

Книги автора Регіна Бретт (Regina Brett) :

160 грн
160 грн

Сьогодні купили