Книги автора Рей Бредбері купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Рей Бредбері

Рэй Брэдбери

 

Класик американської літератури, один з основоположників жанру фентезі й наукової фантастики, Рей Бредбері досі залишається одним із найбільш читаних авторів. Він — лауреат Пулітцерівської премії, володар зірки на Голлівудській алеї слави, на честь письменника названо астероїд і кратер на Марсі. І це лише мала частина нагород великого письменника.

Бредбері не зміг здобути вищу освіту через фінансові труднощі сім’ї, працював у юності продавцем газет, а замість лекцій відвідував бібліотеки. У дванадцять років Бредбері написав своє перше оповідання, тому що не зміг купити другу частину роману Едгара Берроуза «Великий воїн Марсу». Хлопчик створив своє продовження. У двадцять років Бредбері вже не сумнівався у своїй професії. У 1937 році молодий письменник вступив у «Лігу наукових фантастів» і почав свій творчий шлях.

«Марсіанські хроніки» та «451 градус за Фаренгейтом» принесли письменникові світове визнання. Але популярність письменника була не тільки у фантастичних сюжетах. Бредбері був і залишається справжнім гуманістом, що описує тендітні, вразливі сторони людської натури, ті слабкості, які притаманні лише людям, але можуть виявитися згубними. Попри всі недоліки, Бредбері був переконаний, що в суспільства завжди є вибір, і сила духу кожного з нас здатна творити чудеса й утримати людство від загибелі.

Книги автора Рей Бредбері :

249 грн
249 грн
259 грн
249 грн
249 грн

Сьогодні купили