Книги автора Річард Бренсон (Richard Branson) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Річард Бренсон (Richard Branson)

Ричард Брэнсон

 

Річард Бренсон (18.07.50) — британський бізнесмен і мільярдер. Засновник міжнародної корпорації «Virgin Group», до складу якої входить 400 підприємств. Стан Бренсона оцінюють у 5 мільярдів доларів. У 2007 році він увійшов до рейтингу «100 геніїв сучасності». Бренсон також відомий любов’ю до пригод та епатажних вчинків.

У дитинстві в Річарда були проблеми з навчанням у школі, але саме тоді він заробив перші гроші. У 18 років заснував журнал «Student» в Лондоні, який став його першою успішною справою. Через два роки почав продавати звукозаписи поштою, а незабаром відкрив магазин і звукозаписуючу студію під назвою «Virgin». Бренсон бажав реалізовуватися і в інших сферах, тому з початку 1980-х відкриває компанії різних напрямів: авіакомпанії, телекомунікації, страхові фірми, туризм, мобільний зв’язок, відеоігри, продаж нерухомості, спиртних напоїв та ін.

Річард Бренсон написав 7 книг, що стали популярними завдяки його відвертості, позитиву й почуттю гумору. Перша книга «Теряя невинность» (1998 г.) — автобіографічна. Автор розповідає, як росла його імперія. У 2006 році вийшла запалюща «Під три чорти турботи! Нумо до роботи!». У ній зібрані правила життя Бренсона, головне з яких — брати від життя максимум. «Бизнес в стиле Virgin» — короткий бізнес-курс від мільярдера, який буде корисний усім підприємцям.

Тут ви можете купити книги Річарда Бренсона з доставкою по Києву та Україні.

Книги автора Річард Бренсон (Richard Branson) :

725 грн

Сьогодні купили