Книги автора Річард Шеперд (Richard Shepherd) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Річард Шеперд (Richard Shepherd)

Річард Шеперд

Річард Шеперд (Richard Shepherd) - провідний спеціаліст із судмедекспертизи Великобританії та один із найвідоміших судово-медичних експертів у світі. Займався судмедекспертизою в таких знакових справах, як смерть принцеси Діани та Доді Аль-Файєда, теракти в Нью-Йорку та цілий ряд інших. Понад 40 років свого життя присвятив роботі в галузі судово-медичної експертизи, на його рахунку понад 23 000 проведених розтинів. Автор бестселеру "Неприродні причини" (Unnatural Causes), який вийшов багатомільйонним тиражем, перекладений майже двома десятками мов та названий журналом Times книгою року.

Річард Шеперд народився в Західному Лондоні, але виріс у Уотфорді. Закінчивши місцеву гімназію, навчався в медичній школі лікарні Святого Георгія в Гайд-парк-Корнер, отримавши кваліфікацію лікаря в 1977 році, а через 10 років закінчив навчання в аспірантурі як судово-медичний патологоанатом та відразу ж приєднався до елітного на той час відділення судово-медичної експертизи в Guy's Hospital.

Річард є досвідченим старшим викладачем і професором, який викладаєв університетах по всьому світу та читає лекції для професійної аудиторії на національних та міжнародних конференціях. Він також постійно проводить зустрічі з учнями кількох середніх шкіл, щоб заохотити їх вивчати медицину, науку та право.

Захоплюється літаками та польотами, має ліцензію приватного пілота з 2004 року. Провів майже 500 годин у небі над Великобританією, Європою та за кордоном. Регулярно літає на Cessna 172 та Piper PA28, а також має частку в Spitfire Mk26. У вільний час Річард — затятий пасічник, який із задоволенням доглядає за своїми бджолиними вуликами та ділиться медом із сім’єю та друзями.

Книги автора Річард Шеперд (Richard Shepherd) :

Вибір читачів Лідер продажів за місяць
300 грн
Вибір читачів Лідер продажів за місяць
260 грн
532 грн

Сьогодні купили