Книги автора Роберт Чалдині (Robert Cialdini) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Роберт Чалдині (Robert Cialdini)

Роберт Чалдини

Роберт Чалдіні (24.04.1945) – американський вчений, соціальний психолог, письменник та консультант.

Навчався в університетах Вісконсину та Північної Кароліни. Докторський ступінь із психології отримав у Колумбійському університеті. Викладацька та дослідницька діяльність Чалдіні проходила в Арізонському університеті, де він керував відділенням психології.

Виступав як запрошений лектор у найкращих навчальних закладах США. У 1996 році обраний президентом Товариства психології особистості та соціальної психології. 2009 року завершив наукову роботу.

Роберт Чалдіні – засновник та CEO міжнародної консалтингової компанії INFLUENCE AT WORK. Консультує топ-менеджмент великих брендів, державні організації та урядові установи.

Книга «Психологія впливу» Роберта Чалдіні вийшла у 1984 році. Вона перекладена 30 мовами, і у світі продано більше 2 мільйонів екземплярів книги. Наступні роботи «Психологія переконання» та «Психологія згоди» також стали бестселерами, зокрема Amazon та New York Times. Автора називають найцитованішим психологом сучасності.

У своїх статтях і книгах Чалдіні пише про взаємини між людьми, поведінку споживачів, про переговори, конфлікти, прийняття рішень, і такі поняття як переконання, маніпуляція та поступливість.

Книги доктора Чалдіні ви можете купити у нашому інтернет-магазині з доставкою по Києву та Україні.

Книги автора Роберт Чалдині (Robert Cialdini) :

Вибір читачів
350 грн

Сьогодні купили