Книги автора Роберт Ґалбрейт (Robert Galbraith) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Роберт Ґалбрейт (Robert Galbraith)

Роберт Ґалбрейт

 

Роберт Ґалбрейт – це літературне альтер-его всесвітньовідомої письменниці Джоан Роулінг, під яким вона працює над циклом романів про детектива Корморана Страйка. Ця серія також здобула шалену популярність серед читачів, у 2017 році на екрани вийшов серіал «Страйк», знятий за мотивами книг.

Джоан Роулінг народилась у Єйті, на заході Англії. Вона змалечку вигадувала історії та дуже любила читати, а коли подорослішала, вивчала французську мову та літературу в університеті. Потім довга низка різноманітних робіт, шлюб, розлучення та переїзд в Единбург, де вона, живучі на соціальну допомогу, почала писати свій magnum opus, проте це - інша історія.

А от Роберт Ґалбрейт з'явився вже після того, як відгримів успіх Гаррі Поттера, у 2013, як автор книги «Кувала зозуля», що продалась накладом у півтори тисячі примірників. Можливо ця робота і потонула б у невідомості, якби у Twitter не злили інформацію про справжню особу автора. За кілька днів після того, як пішли чутки, продажі роману злетіли до небес і видавництву довелось додрукувати 140 тисяч примірників, щоб задовольнити попит. Нині цикл про Страйка складається з 5 частин, але Роулінг анонсує, що їх буде 10.

Книги автора Роберт Ґалбрейт (Robert Galbraith) :

975 грн
665 грн
700 грн
523 грн
550 грн
594 грн
625 грн
620 грн
950 грн

Сьогодні купили