Книги автора Роберт Кійосакі (Robert Kiyosaki) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Роберт Кійосакі (Robert Kiyosaki)

Роберт Кийосаки

Роберт Кійосакі (8.04.1947) — фінансовий гуру, бізнесмен та інвестор зі капіталом 80 млн доларів, коуч і автор книг про фінансову грамотність.

Кійосакі — американець із японським корінням. Батько Роберта був педагогом, тому вихованню хлопчика приділяли багато уваги. Роберт навчався в кращій школі на Гавайських островах, де й познайомився з майбутнім прототипом Багатого тата — заможним батьком свого приятеля.

Після школи навчався в Нью-Йоркській академії торгового флоту. Брав участь у воєнних діях у В’єтнамі. У 1973 році повернувся додому, вступив на програму МВА в Гавайському університеті, але кинув навчання і пройшов триденні курси з інвестування. Навчання не цікавила майбутнього мільйонера, він прагнув дізнатися на практиці звідки беруться гроші.

Кілька років працював торговим агентом в «Xerox». У 1977 році Кійосакі сам зайнявся виробництвом нейлонових виробів і футболок із рок-принтами. Пізніше виготовляв і продавав водонепроникні гаманці для серфінгістів. До 80-х років обидва бізнеси прогоріли.

Перший досвід підприємництва дав Кійосакі розуміння, що всі компанії постають перед однаковими труднощами. Так виникла ідея займатися консалтингом і відкрити навчальний центр. У 1985 році Кійосакі разом із дружиною Кім заснували компанію «Rich Dad’s Organization», яка вчить основам бізнесу та інвестування. Через 10 років він відійшов від бізнесу й почав писати книги. Найвідоміша з них — «Богатый папа, бедный папа» стала світовим бестселером.

Зараз Роберт Кійосакі займається улюбленою справою — інвестуванням у перспективні стартапи та нерухомість. Його статки оцінюють у 80 млн доларів.

Книги автора Роберт Кійосакі (Robert Kiyosaki) :

445 грн
375 грн
310 грн
215 грн
551 грн
735 грн
410 грн
325 грн
295 грн

Сьогодні купили