Книги автора Саша Ремінний купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Саша Ремінний

Саша Ремінний

 

Саша Ремінний — український айтівець. Експерт із розвитку стартапів. Співзасновник проєкту StepShot, що являє собою програмне забезпечення, покликане полегшити створення навчальних матеріалів та бізнес-матеріалів. Після продажу компанії у 2019 році створив власний ютюб-канал та навчає інших запускати й розвивати власні успішні проєкти. Автор книги «Стартап-кухня. Книжка про ІТ-бізнес, якої мені бракувало».

Олександр Ремінний вивчав комп’ютерні науки у Вінницькому технічному університеті, там само захистив докторський ступінь у галузі інформаційних технологій, публікував статті на провідних галузевих інформаційних ресурсах, таких як InfoQ та Development.com. Сертифікований розробник Microsoft, вивчав архітектуру програмного забезпечення в університеті Карнегі-Меллон.

Завершивши навчання, протягом кількох років працював в одній з найбільших українських IT-компаній, допоки не вирішив поринути у розробку власного продукту.

Програма «StepShot» значно полегшила робочі та освітні процеси тисячам приватних користувачів та сотням компаній і принесла авторам понад пів мільйона доларів у 2018 році, проте вже через рік була продана американському гіганту «UiPath», а Олександр увійшов до складу топменеджменту корпорації.

Книги автора Саша Ремінний :

390 грн

Сьогодні купили