Книги автора Сергій Біденко купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Сергій Біденко

Сергей Биденко

 

Сергій Біденко — продюсер освітніх проєктів, глава Асоціації нової економічної освіти, директор PR Evolution. Працював із такими компаніями як Tchibo Ukraine, Timberland, Інтертелеком і SUN InBev Ukraine. Співавтор 5 бізнес-книг для підлітків, батьків, підприємців і педагогів.

Обіймав посаду координатора Національної програми підвищення фінансової грамотності населення України від Національного банку України. Засновник бізнес-школи для дітей «Детки-монетки», де вчать розпоряджатися грошима і планувати свій бюджет, проводять майстер-класи та лекції для батьків із фінансової грамотності.

На створення першого проєкту — сайту «Детки-монетки» — Сергій витратив усього $300. Згодом на основі програми був розроблений факультативний шкільний курс, який дістав рекомендацію Міністерства освіти й науки України.

Як зізнається сам Сергій Біденко, його головне завдання — створювати такі освітні програми, які не тільки дають щось нове, але й допомагають людям дістати задоволення від самого процесу навчання.

Книги автора Сергій Біденко :

120 грн
67 грн
95 грн
170 грн
351 грн
378 грн
216 грн
240 грн

Сьогодні купили