Книги автора Сергій Гайдайчук купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Сергій Гайдайчук

Сергій Гайдайчук

 

Сергій Гайдайчук Народився 4 лютого 1982 року. З 2002 по 2007 рік навчався у Київському університеті славістики, а пізніше у Білоцерківському національному аграрному університеті. Будучи студентом, став співзасновником та головою організації «Молода еліта».

З липня 2007 по травень 2009 – консультант у міжнародній компанії DTZ.

Засновник та президент CEO Club Ukraine, інтелектуального клубу для власників та генеральних директорів великого та середнього бізнесу.

Співзасновник та член Ради Young Business Club – міжнародної спільноти для молодих підприємців, яка налічує понад 1300 учасників з представництвами у Лондоні, Нью-Йорку, Дубаї, Майамі та інших містах.

Член Національної ради реформ – спеціального консультативного органу при Президентові України з питань стратегічного планування, державної політики реформ та їх реалізації.

Ініціатор Presidents Event – ​​щорічної міжнародної зустрічі засновників та президентів світових бізнес-клубів.

Співзасновник спільно з виданням "Українська Правда" Editors Club - інтелектуально-дискусійного клубу, створеного з метою підтримки незалежної журналістики.

Засновник та ідеолог глобального ділового клубу Global U-League, що поєднує успішних вихідців з України по всьому світу.

Учасник та ініціатор багатьох соціальних проектів, серед яких програма для підлітків із вразливих категорій Generation+, екологічно-просвітницький проект «Озеленення України», підтримка видавництва книг українською мовою.

Книги автора Сергій Гайдайчук :

З даними параметрами книг не виявлено

Сьогодні купили