Книги автора Сергій Жадан купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Сергій Жадан

Сергей Жадан

Сергій Жадан – перекладач, автор есе, прозаїк, поет, організатор театралізованих вистав, рок-концертів, літературних фестивалів та навіть акцій громадянської непокори. У всіх його творах, через призму людської особистості, відображено всі знакові події для нашої країни, починаючи від розпаду СРСР, розчарувань та надій, і закінчуючи війною, а також пошуком виходу з кризи.

Письменник має низку престижних нагород та премій з літератури, а у травні 2017 року він був номінований на премію Василя Стуса за стійку громадянську позицію та особливий внесок в українську літературу.

Сергій Жадан народився 23 серпня 1974 року в невеликому містечку Старобільськ Луганської області. Тут і минуло його дитинство. Здобувши атестат про середню освіту, він вступив на філологічний факультет Харківського педагогічного університету, де вивчав німецьку та українську філологію. Ставши дипломованим фахівцем, він продовжив навчання та успішно захистив кандидатську дисертацію з українського футуризму.

Трудову діяльність він розпочав у стінах рідного ВНЗ. Працюючи викладачем на кафедрі української літератури, він паралельно займався перекладами віршів сучасних німецьких, англійських, білоруських та російських поетів. Тоді ж він почав писати і власні книжки, проте повністю присвятив себе літературі лише з 2004 року.

Перша поетична збірка автора – «Генерал Юда», що вийшла друком у 1995 році, моментально зробив її популярною. На сьогоднішній день письменником та поетом видано безліч книг, до найвідоміших з яких належать: «Anarchy in the UKR», «Ворошиловград», «Інтернат», «Месопотамія» та багато інших.

Основна тематика всіх його творів – це кохання, біль та війна. Всі його герої – це живі, люблячі та мислячі люди, які намагаються, незважаючи ні на що, знайти опору в нещадному світі і закликають до останнього боротися за те, що справді дороге серцю. І саме завдяки тому, що переживання та вчинки його персонажів близькі багатьом читачам, його книги користуються такою популярністю.

Сьогодні Сергій Жадан бере активну участь у політичному житті країни і часто виступає зі своїми віршами в різних європейських та українських містах. Він також продовжує працювати над створенням нових поезій та творів та обіцяє дуже скоро порадувати читачів своєю новою роботою.

Книги автора Сергій Жадан :

336 грн
419 грн
419 грн
262 грн
368 грн
330 грн
350 грн
400 грн
209 грн
220 грн

Сьогодні купили