Книги автора Стівен Кові (Stephen Covey) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Стівен Кові (Stephen Covey)

Стивен Кови

Стівен Кові (24.10.1932–16.07.2012) — бізнес-консультант, експерт з особистого розвитку, менеджменту та лідерства, спікер і автор книг, що надихають.

Кові виріс в інтелігентній і релігійній американській сім’ї. У дитинстві, через проблеми зі здоров’ям, хлопчикові заборонили займатися спортом, і він багато часу приділяв освіті та читанню. Закінчив Університет Юти, відділення «Управління бізнесом». Пізніше здобув ступінь магістра бізнес-адміністрування в Гарварді та ступінь доктора філософії в Університеті Брігама Янга.

Стівен Кові став знаменитим після виходу в 1989 році книги «7 навичок високоефективних людей», у якій викладено універсальні принципи саморозвитку. Вона вважається бізнес-бестселером № 1 у світі. Кількість проданих копій перевищує 25 млн примірників. У 2004 році вийшла книга-продовження «Восьма звичка. Від ефективності до величі». Також він автор популярної книги про розкриття дитячого потенціалу «Лідер у мені».

У 1997 році Кові став співзасновником компанії «FranklinCovey», яка надає інструменти для навчання приватних осіб і підприємств.

Стівен Кові мав 12 докторських ступенів і безліч престижних нагород, таких як «Підприємець року» (1994) й «Оратор року» (1999) тощо. Входив до топ-25 найвпливовіших американців (рейтинг журналу «Time»). Але головним досягненням Кові вважав велику сім’ю (9 дітей і 52 онуків), і премію за батьківство (2003).

Бестселери Стівена Кові ви можете замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою по Києву та Україні.

Книги автора Стівен Кові (Stephen Covey) :

350 грн
300 грн

Сьогодні купили