Книги автора Стівен Кінг (Stephen Edwin King) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Стівен Кінг (Stephen Edwin King)

Стівен Кінг

Стівен Кінг – неперевершений майстер психологічної прози, живий класик та друг України. Автор понад 60 романів та безлічі захоплюючих оповідей. Його творчістю надихаються покоління молодих письменників та режисерів, а рахунок екранізацій йде на десятки. На противагу скептикам, що вважають його романи легким чтивом для відпустки, внесок автора у світову літературу підтверджений довжелезним списком нагород.

Літературний шлях Стівена Кінга розпочався в далекі дитячі роки зі спроб видавати власний журнал та продавати його сусідам, а також намагань розсилати свої дитячі твори по редакціях журналів. Вочевидь, саме в той час він вирішив чим хоче заробляти на життя, проте його шлях на літературний Олімп виявився тернистим: публікації першого повноцінного роману передувала робота вчителем, безгрошів’я та нескінченні відмови від видавництв.

Першою успішною публікацією автора стала славнозвісна «Керрі», цей та іншіие його романи оприявнює, що найстрашніші чудовиська ховаються не під ліжком чи у темних коридорах закинутих будівель, а за певних обставин, на них обертаються люди – твої, найближчі, або добре відомі.

Умовно творчість Кінга можна розподілити на 2 періоди: перший – більш макабричний, сповнений чудовиськ, що автор витягає з глибин власної підсвідомості. Більшість романів цього періоду написана під псевдо Річард Бахман. Другий період можна схарактеризувати заглибленням письменника у функціонування людської свідомості та моралі. Психологія героїв у романах цього періоду прописана витонченіше, а жахливе стає буденнішим та чудово почувається в денному світлі, не стаючи від того менш страшним.

З перших днів повномасштабного російського вторгнення публічно виступає на підтримку України. Також на знак протесту проти злочинних дій країни-агресора відмовився продовжувати контракти з видавництвами на видання своїх книг.

Книги автора Стівен Кінг (Stephen Edwin King) :

400 грн
490 грн
400 грн
400 грн
420 грн
480 грн
400 грн
630 грн
400 грн
400 грн
310 грн
400 грн

Сьогодні купили