Книги автора Таїс Золотковська купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Таїс Золотковська

Таис Золотковская

 

Таїс Золотковська — українська письменниця.

Народилася у Харкові. Два роки жила в Ізраїлі.

Має дві вищі освіти: Харківський національний університет внутрішніх справ (спеціаліст «Психологія»), Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна (бакалавр «Філологія»).

У 16 років, під час навчання у релігійній єврейській школі в Ізраїлі, Таїс почала писати оповідання.

У 2009 році у письменниці з’явилася ідея видати книгу з оповіданнями та ілюстраціями-листівками, які можна легко вирвати з книги та надіслати поштою.

Таїс оголосила конкурс, і серед більш, ніж 40 ілюстраторів, вибрала найкращі роботи. Самостійно організувала співпрацю з літературними редакторами, коректорами та друкарнями.

У результаті, наприкінці 2009 року та у 2010 роках одна за одною вийшло три збірки оповідань з перфорованими сторінками-листівками «ФарФор», «МарМур» і «Місс Утка».

Книги було презентовано у Києві та рідному місті Таїс – Харкові. Загалом було продано понад 3000 екземплярів збірок.

У 2014 році Таїс взяла участь у Міжнародному письменницькому марафоні Національний місячник написання роману (NaNoWriMo) і написала 50 000 слів для нової книги. Два роки письменниця працювала над першим романом «Лінія зусилля», який завершила у травні 2016 року.

У 2016 році виходить перший роман «Лінія зусилля» — це три історії про боротьбу за щастя.

У липні 2015 року Таїс організувала Клуб Анонімних Авторів у Харкові. Клуб об’єднує людей, які роблять перші кроки у письменництві. Зустрічі поєднують у собі лекції та практики Таїс з креативного письма, читання творів учасників, обговорення проблем, з якими вони стикаються під час роботи над текстами.

Всього відбулося понад 100 засідань Клубу Анонімних Авторів. За цей час учасники клубу написали декілька романів та більше сотні оповідань. Перше виїзне засідання Клубу Таїс Золотковська провела у Києві, де виступила з лекцією «Дитячі спогади як джерело натхнення».

У 2017 році Клуб Анонімних Авторів став громадською організацією. Починаючи з цього ж року, Анонімні Автори провели інтенсиви з творчого письма у шести містах України: Київ, Львів, Дніпро, Одеса, Харків та Житомир. На цих заняттях Таїс викладала за авторською програмою.

З 2018 Клуб Анонімних Авторів відкрився у різних містах України. Це безкоштовні зустрічі для авторів, які проводяться за матеріалами Таїс. Зустрічі тривають у Вараші, Полтаві, Львові, Запоріжжі, Харкові, Дніпрі, Ніжині, Києві, Кам'янці-Подільскому, Тернополі, Винниках, Кременчуці, Житомирі, Миколаєві, Хмельницькому, Одесі, Івано-Франківську, Луцьку, Вінниці, Кропивницькому, Кривому Розі.

У 2019 році Таїс відкрила письменницьку резиденцію «Дім Автора» на острові Закінтос, Греція. 

 

Книги автора Таїс Золотковська :

340 грн
378 грн
394 грн
394 грн
170 грн
210 грн
250 грн
100 грн
250 грн
150 грн
420 грн
473 грн
399 грн
420 грн

Сьогодні купили