Книги автора Теодор Драйзер (Theodore Dreiser) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Теодор Драйзер (Theodore Dreiser)

Теодор Драйзер

 

Теодор Драйзер — класик американського реалізму, що зумів описати побут американців початку минулого століття з дивовижною точністю, яка межує з журналістським розслідуванням.

Він народився в бідній родині в 1879 році, зміг провчитися в університеті лише рік, а потім змушений був піти працювати. Перші роботи Драйзера — журналіст у місцевих газетах і редактор музичного журналу. У 31 рік Драйзер написав свій перший роман «Сестра Керрі». Але книга не одержала ні позитивних відгуків критиків, ні уваги читачів.

Невдача так глибоко ранила молодого письменника, що він дістав нервовий зрив і задумався про самогубство. На щастя, брат Драйзера допоміг йому пройти необхідне лікування. Писати він не перестав, і в 1925 році вийшов один із найвідоміших романів «Американська трагедія». Книга принесла Драйзеру неймовірний успіх і популярність.

Крім художньої літератури Теодор Драйзер багато займався публіцистикою, написав кілька нарисів після візиту в Радянський Союз, і багато уваги приділяв складною в той час ситуації в Сполучених Штатах. Саме після його романів у побут увійшов вислів «американська мрія»: на що готова піти людина, заради досягнення своїх цілей і бажань.

Книги автора Теодор Драйзер (Theodore Dreiser) :

310 грн
111 грн
130 грн
480 грн
520 грн
320 грн
350 грн

Сьогодні купили