Книги автора Томас Еріксон (Thomas Erikson) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Томас Еріксон (Thomas Erikson)

Томас Эриксон

 

Томас Еріксон - шведський експерт з комунікації, лектор та письменник. Працює виключно з компаніями, що розвиваються, і організаціями з точки зору лідерства. За останні двадцять років він навчив понад п'ять тисяч керівників та менеджерів бути найкращими та ефективнішими лідерами.

Томас є автором кількох науково-популярних книг про комунікацію та людську поведінку, тираж яких перевищує п'ятсот тисяч екземплярів. Перша книга «Omgiven av idioter», що вийшла в 2014 році (в українському перекладі «В оточенні ідіотів, або Як зрозуміти тих, кого неможливо зрозуміти»), останні кілька років перебуває в списку бестселерів, і перекладена десятками мов . Продовження, опубліковане у 2017 році, під назвою «Omgiven av psykopater» (в українському перекладі «В оточенні психопатів, або Як уникнути маніпуляцій з боку інших») мало не менший успіх.

Є автором ще кількох книг, серед яких написана в 2018 році «Omgiven av dåliga chefer», яка розповідає про оточення поганих босів, а також серію трилерів про вченого Алекса Кінга.

Книги автора Томас Еріксон (Thomas Erikson) :

190 грн
180 грн
320 грн
420 грн
390 грн
199 грн
320 грн
1074 грн
352 грн
1045 грн
230 грн
390 грн

Сьогодні купили