Книги автора Вілл Сторр (Will Storr) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Вілл Сторр (Will Storr)

Вілл Сторр

Вілл Сторр – британський журналіст, письменник, публіцист та фотограф. Автор книги «Наука сторітелінгу», допоміжний редактор у виданнях Esquire та GQ Australia. Лавреат декількох журналістських нагород, зокрема премії Amnesty International.

У своїй діяльності Сторр порушує доволі дражливі теми. Він висвітлював громадянську війну в Південному Судані, технічні негаразди під час проведення літніх Олімпійських ігор у 2004 році, писав про шкоду електронних сигарет та чоловічу проституцію. Співпрацює з такими великим гравцям медійного ринку як «The Guardian», «The New York Times» та «The Observer». Спеціалісти у сфері медіа вважають його вклад у привертання уваги до таких важливих проблем неоціненним, що підтверджується низкою професійних відзнак.

Вартий уваги також його письменницький доробок: він включає шість книг, серед яких художній роман у жанрі горор, семі–документальна проза про дослідження будинків з привидами та більш серйозні праці, в яких він з антропологічної точки зору розглядає химерні процеси людського мислення на прикладах антинаукових переконань та прагнення до ідеалів інстаграмного життя.

Книги автора Вілл Сторр (Will Storr) :

350 грн

Сьогодні купили