Книги автора Вацлав Сміл (Vaclav Smil) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Вацлав Сміл (Vaclav Smil)

Вацлав Смил

Вацлав Сміл – чесько-канадський дослідник та аналітик, вчений світового рівня, енциклопедист, письменник. Почесний професор на факультеті екології в Університеті Манітоби у Вінніпезі, Канада. Один із улюблених авторів Білла Гейтса.

Широка сфера його наукових інтересів охоплює охорону довкілля, енергетику, продовольство, демографію, економіку, історичні та політичні питання.

Вацлав Сміл народився 1943 року, під час Другої Світової війни, у місті Пльзень. Навчався на факультеті природничих наук Карлового університету в Празі, а також в Університеті штату Пенсільванія. Після радянського вторгнення до Чехословаччини 1968 року емігрував спочатку до США 1969 року, а потім у Канаду 1972 року.

Є членом канадської Академії наук. Був запрошеним спікером на більш ніж 300 конференціях та семінарах у США, Канаді, Європі, Азії та Африці. Читав лекції у багатьох університетах Північної Америки, Європи та Східної Азії. Працював як консультант у багатьох установах США та Європейського Союзу, а також у міжнародних організаціях.

У 2010 році Вацлав Сміл увійшов до топ-100 найвпливовіших мислителів планети за версією журналу Foreign Policy. Він є автором більш ніж 30 монографій та 400 статей, які принесли йому широку популярність серед англомовних інтелектуалів.

Книги автора Вацлав Сміл (Vaclav Smil) :

329 грн
399 грн

Сьогодні купили