Книги автора Валерій Пекар купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Валерій Пекар

Валерій Пекар (15.01.66) — громадський діяч, підприємець, викладач kmbs (Києво-Могилянської бізнес-школи).

Автор бестселера «Різнобарвний менеджмент». Закінчив факультет кібернетики КНУ імені Тараса Шевченка. У 2007 році здобув ступінь MBA Києво-Могилянської бізнес-школи. У 1992 році разом із партнером заснував компанію «Євроіндекс», яка займається організацією виставок формату «бізнес для бізнесу». Брав участь у створенні «КиївЕкспоПлази». Віцепрезидент УCПП, співзасновник Громадянської платформи «Нова Країна». У 2009 році видав навчальний посібник «Основи виставкової діяльності».

Автор статей про менеджмент, рекламу, інформаційні технології, українську політику, футурологі.. Монографія Валерія Пекаря «Різнобарвний менеджмент» вийшла у 2015 році. Вона ґрунтується на лекціях, прочитаних у бізнес-школах Києва та Львова, а також публікаціях про стилі управління і спіральну динаміку.

У книзі «Різнобарвний менеджмент» автор доступно виклав модель інтегральної динаміки, яка описує еволюцію людського мислення й організаційних парадигм. Знання рівнів розвитку свідомості дає управлінцям можливість удосконалювати свої менеджерські компетенції й розвивати компанії відповідно до сучасних тенденцій.

На початку 2018 року Валерій Пекар створив свій Книжковий клуб. Кожен другий четвер на своїй Facebook-сторінці та в телеграм-каналі (telegram.me/bookclubUA) пропонує для читання одну non-fiction книгу українською мовою. Валерій Пекар вибирає непрості видання про суспільство, історію, особистісний розвиток, технології, які змушують українців думати.

Ви можете замовити в нашому інтернет-магазині книги Валерія Пекаря з доставкою по Києву та Україні.

Книги автора Валерій Пекар :

Вибір читачів
170 грн
AWARD KBU Вибір читачів Лідер продажів за місяць
Вибір читачів

Сьогодні купили