Книги автора Валерій Пекар купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Валерій Пекар

Валерій Пекар — громадський діяч, підприємець, викладач kmbs (Києво-Могилянської бізнес-школи). Народився 15 січня, 1966 року.

Автор бестселера “Різнобарвний менеджмент”. Закінчив факультет кібернетики КНУ імені Тараса Шевченка. У 2007 році здобув ступінь MBA Києво-Могилянської бізнес-школи. У 1992 році разом із партнером заснував компанію “Євроіндекс”, яка займається організацією виставок формату “бізнес для бізнесу”. Брав участь у створенні “КиївЕкспоПлази”. Віце Президент УCПП, співзасновник Громадянської платформи “Нова Країна”. У 2009 році видав навчальний посібник “Основи виставкової діяльності”.

Автор статей про менеджмент, рекламу, інформаційні технології, українську політику, футурологі. Монографія Валерія Пекаря «Різнобарвний менеджмент» вийшла у 2015 році. Вона ґрунтується на лекціях, прочитаних у бізнес-школах Києва та Львова, а також публікаціях про стилі управління і спіральну динаміку.

У книзі “Різнобарвний менеджмент” автор доступно виклав модель інтегральної динаміки, яка описує еволюцію людського мислення й організаційних парадигм. Знання рівнів розвитку свідомості дає управлінцям можливість удосконалювати свої менеджерські компетенції й розвивати компанії відповідно до сучасних тенденцій.

На початку 2018 року Валерій Пекар створив свій Книжковий клуб. Кожен другий четвер на своїй Facebook-сторінці та в телеграм-каналі (telegram.me/bookclubUA) пропонує для читання одну non-fiction книгу українською мовою. Валерій Пекар вибирає непрості видання про суспільство, історію, особистісний розвиток, технології, які змушують українців думати.

Книги автора Валерій Пекар :

290 грн
Вибір читачів
295 грн
310 грн
187 грн
220 грн
733 грн
779 грн
453 грн
485 грн
215 грн
215 грн

Сьогодні купили