Книги автора Віра Агеєва купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Віра Агеєва

Віра Агеєва

Віра Агеєва – українська літературознавиця, співзасновниця Київського інститута гендерного дослідження. Її увага прикута до деталей та повноті досліджень. Авторка спеціалізується на вивченні проблем стильової диференціації української літератури ХХ століття, особливостях розвитку українського модернізму. Вона видає численні корисні статті, рецензії, огляди в журналах “Вітчизна”, “СПрапор”, “Березіль”, “Слово і час”. у просторі українського літературознавства.

Народилася в Бахмачі, Чернігівщина. Отримала вищу освіту в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка в 1980 році. Працювала в Інституті літератури НАНУ. У 1980 році стала заступницею редактора журналу “Слово і час”.

Віра Агеєва є лауреаткою премії імені Тараса Шевченка як співавторка навчального посібника “Історія української літератури ХХ століття” 1996 року та премії імені Петра Могили за монографію “Інтелектуальна проза Віктора Петрова-Домонтовича” 2008 року. У книзі “За лаштунками імперії: есеї про українсько-російські культурні відносини” письменниця описує процес українського спротиву імперії, аналізує боротьбу за збереження колективної пам’яті.Книги Віри – це справжня знахідка для поціновувачів різноманіття та глибини української культури.

Книги автора Віра Агеєва :

AWARD KBU
320 грн
320 грн
380 грн
420 грн
420 грн
345 грн
608 грн

Сьогодні купили