Книги автора Білл Лазьє (William Lazier) купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Білл Лазьє (William Lazier)

Білл Лазьє

Білл Лазьє (William Lazier, 1931-2004) - професор кафедри бізнесу Ненсі та Чарльза Мангера, почесний професор Стенфордської юридичної школи. Високоповажна особа в галузі комерційного та інвестиційного права з десятиліттями корпоративного досвіду в різних галузях промисловості. Засновник та генеральний директор директором Bristol Investment Co. Автор курсу, що перевів тематичні дослідження та симуляції в стилі бізнес-школи в юридичний клас, навчаючи студентів практичним судженням, необхідним для прийняття зважених ділових рішень.

У 1957 році закінчив Стенфорд зі ступенем магістра ділового адміністрування. Свою кар’єру розпочав у 1957 року як податковий менеджер у Arthur Andersen & Co., а 1959 року отримав сертифікат бухгалтера. У 1964 році він став виконавчим директором віце-президентом компанії Lightcraft of California, а в 1969 році — виконавчим віце-президентом United States Filter Corp. Працював у радах багатьох організацій та корпорацій, зокрема Diamond Rentals, American Security Products, Yes Reading, BUILD, Interplast, SCRMA та Stanford Bookstore.

Експерт із права та практики бухгалтерського обліку, повернувся до Стенфорда в 1982 році, щоб читати лекції у Вищій школі бізнесу, де протягом наступних 11 років викладав менеджмент невеликих компаній і нерухомості. Спираючись на свій досвід викладання в бізнес-школі, він став викладачем бухгалтерського обліку та управління малим бізнесом у Стенфордській юридичній школі в 1990 році, а в 1993 році отримав звання професора бізнесу кафедри Ненсі та Чарльза Мангера. Помер у 2004 році.

Книги автора Білл Лазьє (William Lazier) :

1083 грн
420 грн

Сьогодні купили