Думай і багатій (Наш формат) - Наполеон Хілл: купити книгу в kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Думай і багатій (Наш формат)

Код: 7481
Купити Думай і багатій (Наш формат) Наполеон Хілл
175 грн
Є на складі
В бажані
Доставка
БЕЗКОШТОВНА по Києву і Україні при вартості замовлення від 1000 грн.
При замовленні на меншу суму доставка кур'єром - 45 грн. Детальніше

Оплата
Готівкою при отриманні, Безготівкова, Visa/MasterCard
Автор Наполеон Хілл
Видавництво Наш формат
Сторінок 264
Рік 2017
ISBN 978-617-7388-96-7
Обкладинка тверда
Мова Українська

Про книгу Думай і багатій (Наш формат)

У продажу також є такі видання цієї книги російською мовою: "Думай и богатей", "Думай и богатей. Новая версия"

Видання "Нашого формату" містить не лише текст Наполеона Гілла, а й практичний посібник з докладними інструкціями та завданнями до кожного розділу. Він допоможе вам використати поради автора на всі сто.

Книжка «Думай і багатій» Наполеона Гілла першою розкрила людству таємницю успіху і стала класикою мотиваційної літератури. Лише за життя автора продано понад 20 мільйонів примірників. Він і досі залишається одним із найвидатніших авторів філософії успіху.

ПРО КНИЖКУ
Дізнавшись таємницю Ендрю Карнегі, одного з найбагатших людей усіх часів, Наполеон Гілл поклав собі за мету вивести доступну формулу, як досягати високих результатів в усіх сферах життя. Протягом 20 років він вивчав біографії сотень відомих людей, серед яких Генрі Форд, Томас Едісон і навіть троє президентів Америки.  Гілл сформував свою філософію успіху, яку розкриває у книжці «Думай і багатій».

Як переконує автор, немає нічого неможливого. Від багатства вас відділяють лише 13 простих кроків, описаних у книжці. Ви навчитеся використовувати безмежну силу вашого мозку, боротися з власними страхами і перетворювати думки в реальність.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА
Книжка для найширшого кола читачів. Вона стане корисним посібником для всіх, хто прагне взяти контроль над своєю долею, шукає головну мету в житті, хто бажає стати заможним чи шукає ідею, яка допоможе досягти результативності в бізнесі. 

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА
Видання містить спеціальний посібник, з яким ви легко зможете застосувати формулу успіху на власному досвіді. Скористайтеся інструкціями, поданими до кожного розділу, практичними порадами, виконайте цікаві завдання. 

ПРО АВТОРА
Наполеон Гілл — американський письменник і журналіст. Працював секретарем та управлінцем вугільної шахти й лісової біржі, а також репортером. За 20 років опитав близько 500 мільйонерів, щоб сформулювати з їхніх думок власну формулу успіху. 1952-го Гілл очолив компанію «Фонд Наполеона Гілла», у 80 років відкрив Академію особистих досягнень і до кінця життя навчав науки успіху.

ВІДГУКИ ПРО КНИЖКУ
За останні двадцять п’ять років я зазнав значно більшого успіху, ніж заслуговує окрема людина. Але мені страшно навіть уявити, де б я сьогодні опинився чи що б робив, якби не відкрив для себе філософію Наполеона Гілла. Вона змінила все моє життя.
Оґ Мандіно, письменник 

ЦИТАТИ
Про невдачу
Успіху обов’язково передуватимуть тимчасові втрати і, можливо, навіть провал. Щойно люди зазнають поразки, вони здебільшого обирають найлегший і найлогічніший шлях — здаються.

Про силу бажання
Людина може бути погано вдягнена і не мати й копійки за душею, як Едвін Барнс, але палке бажання може відкрити можливості, що випадають раз на життя.

Про необхідність бути корисним
Перш ніж щось отримати, вкрай важливо щось дати. Коли багаті люди це збагнули, вони відмовилися від піратського бізнесу на користь справи, що працює з людьми й для людей і залишається прибутковою.

Про  уяву
Уява — це те, чого забракло багатьом, хто зазнав поразки, і те, що для інших стало каталізатором успіху. Аса Кендлер не винайшов формулу кока-коли, але його уява перетворила її на багатство.

Про нерішучість
Рішучий розум співзвучний із приголомшливою силою. Нерішучість часто бере початок у дитинстві. Навчіться позбуватися її і допоможіть у цьому іншим.

Про наполегливість 
Наполегливість змінює людину так само, як вуглець перетворює крихке залізо на міцну сталь. Наполегливість допоможе розвинути чародійну свідомість достатку, після чого підсвідомість почне безперервно працювати на збагачення.

Про можливості мозку
Десять трильйонів крихітних помічників — клітин вашого мозку — формують картину думки, уяви й волі. Ваш розум може вмістити стільки знань, скільки потрібно для успіху.

pdf Уривок із книги

Додати свій відгук про книгу

Зміст Думай і багатій (Наш формат)

Передмова
Вступ. Диво книжки "Думай і багатій"
Думки матеріальні
Перший крок до багатства. Палке бажання
Другий до крок багатства. Віра
Третій крок до багатства. Самонавіювання
Четвертий крок до багатства. Спеціальні знання
Пятий крок до багатства. Уява
Шостий крок до багатства. Планування
Сьомий крок до багатства. Рішучість
Восьмий крок до багатства. Наполегливість
Девятий крок до багатства. Сила "мозкового центру"
Десятий крок до багатства. Загадка сексуальної сублімації
Одинадцятий крок до багатства. Підсвідомість
Дванадцятий крок до багатства. Інтелект
Тринадцятий крок до багатства. Шосте чуття
Шість привидів страху
Думай і багатій. Посібник

Залишити свій відгук:

Рекомендуємо

Мочи Манту ...
Уляна Супрун
Медицина доказова і не дуже ...
Андрій Сем’янків
Як хотіти й отримати все (але це не ...
Тетяна Лукінюк,Людмила Колб

Книги автора / видавництва

Думай и богатей. Афоризмы ...
Наполеон Хилл, Джудит Уильямсон
Think And Grow Rich (Vermilion Life ...
Наполеон Хилл

Сьогодні купили