Вибачте, я зруйнувала вашу компанію. Коли бізнес-консультанти — проблема, а не рішення - Карен Фелан: купити книгу в kniga.biz.ua (арт. 2100019028)
kniga.biz.ua

Вибачте, я зруйнувала вашу компанію. Коли бізнес-консультанти — проблема, а не рішення

Im Sorry I Broke Your Company: When Management Consultants Are the Problem, Not the Solution

Код: 2100019028
Купити Вибачте, я зруйнувала вашу компанію. Коли бізнес-консультанти — проблема, а не рішення Карен Фелан
260 грн
Книга буде передана в службу доставки протягом 4 днів

В бажані
Доставка
БЕЗКОШТОВНА при вартості замовлення від 990 грн
50 грн Укрпошта на відділення
70 грн Нова Пошта на відділення/поштомат
95 грн доставка кур'єром
Детальніше

Оплата
Готівкою або на термінал при отриманні, Безготівкова, Visa/MasterCard
Автор Карен Фелан
Видавництво Наш Формат
Сторінок 216
Рік 2021
ISBN 978-617-7866-92-2
Обкладинка тверда
Мова Українська
Формат 60х90/16 (145х215 мм.)

Про книгу Вибачте, я зруйнувала вашу компанію. Коли бізнес-консультанти — проблема, а не рішення

Якщо хочете створити посередню й нудну компанію, яка розвалиться за кілька років, найміть бізнес-консультанта. Хай він розробить бізнес-модель, підготує метрики, виведе для вас формули, намалює графіки й усе це гарно презентує на екрані. Повірте йому, а потім беззаперечно виконуйте все, що він порадить. Думайте, як випередити конкурентів, женіться за прибутками і контролюйте працівників. Виконали? Вітаємо, ви створили енну компанію за шаблоном. На жаль, вона може розвалитися завтра, через місяць чи кілька років.
 
А якщо серйозно, то що не так? Як створити бізнес, який даватиме не тільки гроші, а й відчуття сенсу? Як бути ефективними у довгостроковому періоді? Про це розповідає консультантка з 30-річним досвідом Карен Фелан.
Для кого книжка «Вибачте, я зруйнувала вашу компанію». Коли бізнес-консультанти — проблема, а не рішення
 
Для власників бізнесів, менеджерів різних ланок, консультантів, людей, які наймають консультантів та всіх, хто втомився вдавати, що сучасні підходи до менеджменту справді працюють.
Чи варто купувати цю книгу?
 
Книжка авторки — щире зізнання, розвінчування міфів про теорії менеджменту, порадник, як будувати бізнес інакше, використати можливості, уникнути помилок і заощадити гроші. А ще — розповідь про цілком очевидне, але таке, що ми відмовляємося бачити.
 
Про авторку
Карен Фелан— американська бізнес-консультантка, авторка двох книжок. Понад 30 років працювала в менеджменті: від військово-дослідницького центру в Лос-Анджелесі, Pfizer Consumer Healthcare до IT-сфери та власної справи. Співзасновниця компанії Operating Principals, що пропонує альтернативний погляд на бізнес-консалтинг.
 
Відгуки 
Весела, зухвала й почасти обурлива книжка. Вона показує, що розмови з реальними людьми і з’ясування, як допомогти їм краще працювати разом, — ось що робить організації сильнішими, а не чергова презентація в PowerPoint. 
— Розіна Рачіоппі, президентка і головна виконавча директорка Women Unlimited
 
Авторка кидає виклик зламаним моделям менеджменту. Вона не тільки пояснює, чому король — наші «священні» способи управління — голий, а й пропонує альтернативи, що підвищать реальну цінність організацій і людей, завдяки яким вони функціонують. 
— Дін Шредер, співавтор книжки «Ідеї вільні»
 
Цитати
Про найважливіші навички в консалтингу
Перша команда консультантів ідентифікувала ROE як слабке місце у факторах акціонерної вартості компанії, тож ми прагнули підвищити «продуктивність її активів», тобто урізати витрати та підвищити прибуток від інвестицій. Найперше, що ми зробили, — зайняли величезну конференц-залу, розвісили в ній гігантські діаграми та графіки, які показували наш прогрес у меті «економія». Одна з діаграм особливо вражала: вона була майже метрової довжини. Це була стовпчикова діаграма «Продуктивність активів», яка показувала прибуток, що його генерує кожний квадратний метр підприємства. Звісно, найменш продуктивними активами були простора штаб-квартира корпорації та величезний центр досліджень. Ясна річ, продати їх ми не могли, але ця діаграма навчила мене важливого уроку про консалтинг. Якщо поділити один показник на інший і нанести результати на красивий графік — можна легко вразити клієнта. Це вміння плюс здатність нанести один показник на вісь x, а інший — на вісь y і в результаті отримати графік квадратичної функції — це, мабуть, два найважливіші вміння в консалтингу.

Додати свій відгук про книгу
Залишити свій відгук:

Рекомендуємо

Гідність — це правдивість ...
Ігор Козловський
Ощадливе виробництво від А до Я: до ...
Володимир Малічевський,Є. Годнєв,В. Кащенко,В.М. Лелека
Менеджмент у часи війни. Лідерство, ...
Костянтин Кошеленко

Книги автора / видавництва

Американська мрія ...
Петр Сандуляк
Комплект книг про акторів ...
Арнольд Шварценеггер, Мэттью Перри, Марк Мэнсон, Уилл Смит, Мэттью Макконахи
Я поруч. Як залученість у життя дит ...
Дэниел Сигел, Тина Брайсон

Сьогодні купили