Книги про творчість, купити книги для творчих людей в Києві, Україні ➔ kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Для творчих людей

Творчість наповнює наше життя красою та осмисленістю. У цьому розділі ми зібрали кращі книги про творчість, що навчать малювати, писати, креативити та вірити у свій талант. Адже творчість, як і будь-яку іншу навичку, можна розвинути — досить наполегливо працювати та бути собою!

Вибір читачів
400 грн
510 грн
391 грн
420 грн
400 грн
430 грн
560 грн
399 грн
420 грн
590 грн
430 грн
470 грн
450 грн
140 грн
150 грн
430 грн

Якщо в створенні шедевра не обійтися без музи, то у вивченні основи основ будь-якого різновиду мистецтва не обійтися без книг про творчість. З їхньою допомогою ви знайдете натхнення, дізнаєтеся, як не втратити талант та знайти нові ідеї, а також більше довідаєтеся про безкрайній світ креативності. Ви також познайомитеся з геніями минулого й сучасності, чиї історії надихають на те, щоби самому взятися за пензель, музичний інструмент або сісти за клавіатуру. Режисери Френсіс Форд Коппола, Девід Лінч та Сідні Люмет, каліграф Анна Рольская, художники Марина Абрамович і Девід Вебб, мистецтвознавець Сьюзі Ходж — усі вони готові розповісти за максимумом про ту сферу, де вони почуваються найсильнішими.

Чим корисні книги для творчих людей?

З літератури в цьому розділі на сайті kniga.biz.ua ви дізнаєтеся:

  • як опанувати фрірайтинг, мозковий штурм та інші незвичайні способи розв’язання проблем;
  • як продати своє творіння;
  • як вести власний артбук і опанувати мистецтво скетчінгу;
  • де використовують леттерінг і чому кожному варто освоїти базові навички шрифтових композицій;
  • тренди типографіки й дизайну;
  • як подолати сумніви, що переслідують практично кожну творчу людину;
  • як перетворити хобі на прибутковий бізнес;
  • і багато іншого!

Попереджаємо: після прочитання книг для творчої людини вам захочеться намалювати скетч, написати сценарій серіалу або й зовсім зібрати валізу і відправитися в подорож за натхненням. Купуйте літературу в книжковому інтернет-магазині kniga.biz.ua зі швидкою доставкою в будь-яке місто України. Читаймо та надихаймося разом, бо як сказав письменник Микола Гоголь: «Навряд чи є вища з насолод, ніж насолода творити».

Сьогодні купили