Книги по темі Книги для найменших купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua.
kniga.biz.ua

Книги для найменших

З першого року життя дитина пізнає такий цікавий і захопливий світ навколо. Книжки для найменших— ще одна можливість дізнатися більше про природу, емоції, кольори, звуки. Тому в нашому книжковому інтернет-магазині kniga.biz.ua є як розважальні історії («Хто наступний? Відгадай-но, хто?» Антон Пуатьє, Софія Тульяту) і майстер-класи зі спільної творчості («Творчество с малышами. Рисование, лепка, игры с детьми до 3 лет» Наталія Костикова), так і збірники розвивальних ігор для малюків («160 развивающих игр для детей от рождения до трех лет»» Пенні Уорнер). Книг для малюків у нас небагато, тому що в цей розділ потрапила найякісніша й корисна література, яка допоможе розвинути дрібну моторику пальців рук, пам’ять, уяву, і сприятиме формуванню логічного мислення. Відмінні риси таких книг — барвистий друк, милі картинки та безпечні матеріали (наприклад, щільний картон або харчовий пластик).

160 грн
300 грн
460 грн
580 грн
250 грн
280 грн
200 грн
290 грн
495 грн
163 грн
165 грн
200 грн

Чим ще корисні книжки для найменших?

Книги для малят до року не тільки володіють красивими картинками, а й:

  • допомагають швидше розвинути пам’ять і мову завдяки активному слуханню;
  • стануть корисним захопленням, що об’єднує всю сім’ю;
  • внесуть різноманітність у звичний список розвивальних ігор;
  • познайомлять із тваринами, квітами та формами;
  • сформують любов до книг із раннього дитинства;
  • допоможуть батькам знайти підхід до дитини;
  • і багато іншого!

Які книги стануть першими для вашого малюка?

Одна з кращих книг, що розвиває для малюків від року до трьох років — це «Вчимо кольори й рахунок». Йон Катценбах створив яскраву, захопливу книгу, з якою малюк проведе багато приємних хвилин: буде шукати заховані на ілюстраціях повітряні кульки, рахувати однакові предмети, знайомитися з тваринами та предметами.

Вивчивши кольори, можна перейти до створення творчих виробів і розвивальним іграм разом із книгою «Развивалки. Увлекательные занятия для детей до трёх лет». Авторка та ілюстраторка Зіна Сурова зібрала понад 100 ігор і творчих занять, які допоможуть батькам створити спільне дозвілля з дитиною: разом створити першу іграшку, придумати казку й навіть зіграти в пальчикові ігри!

Якщо у вас є котик або собачка, дитина зрадіє, побачивши серію книжкового блогера Катерини Таберко «Збери веселку». Ілюстрації Вероніки Чайки покажуть усе різноманіття тваринного світу: від лисиць і білок до восьминогів і качок. А ще назви кожної тварини продубльовані англійською мовою, так що батьки зможуть виховати дитину-білінгва.

І це далеко не все книги для малюків, які є в асортименті kniga.biz.ua! Підібрати літературу для найменших допоможуть наші фахівці з продажу. Своє замовлення ви зможете швидко отримати в будь-якому місті України.

Сьогодні купили