kniga.biz.ua

Книги українською мовою

В нашому інтернет-магазині можна купити книжки українською мовою абсолютно різних напрямків. Асортимент досить широкий: книги з менеджменту, фінансів, продажів, маркетингу, ораторського мистецтва, книги для особистої ефективності, видання для розвитку дітей, а ще різноманітні щоденники, блокноти та подарункові книги.


Планер «I Have My Super-Duper Plan» рожевий (Передзамовлення)

Колектив авторів
2024, ORNER, 248 с.
Ціна: 799 грн. В бажані

Планер «I Have a Secret Plan» рожевий (Передзамовлення)

Колектив авторів
2024, ORNER, 248 с.
Ціна: 799 грн. В бажані

Планер «I Have No Plan At All» рожевий (Передзамовлення)

Колектив авторів
2024, ORNER, 248 с.
Ціна: 799 грн. В бажані

Планер «I Have а Bloomy Plan» барвистий (Передзамовлення)

Колектив авторів
2024, ORNER, 248 с.
Ціна: 799 грн. В бажані

Блокнот для планування «I Have a Plan» з орнаментом (Передзамовлення)

Колектив авторів
2024, ORNER, 248 с.
Ціна: 799 грн. В бажані

Сміття і люди. Зворотний бік споживання (Передзамовлення)

Томас Еріксон
2025, Ніка-Центр, 244 с.
Ціна: 260 грн. В бажані

Віктор Гурняк

Ірина Вовк
2024, Фоліо, 192 с.
Ціна: 240 грн.
В бажані

Історія війн і військового мистецтва. У 3-х томах. Том 2 (початок ХVІ – початок ХХ ст.)

Леонтій Войтович, Віктор Голубко
2023, Фоліо, 976 с.
Ціна: 1800 грн.
В бажані

Історія війн і військового мистецтва. У 3-х томах. Том 3. Від масових армій до відродження професійних армій (ХХ – початок ХХІ ст.)

Леонтій Войтович, Віктор Голубко, Валерій Грицюк, Леонід Кривизюк, Олександр Лисенко
2024, Фоліо, 784 с.
Ціна: 1680 грн.
В бажані

Метафорично-асоціативні карти «Дзеркала»

Колектив авторів, Олена Котульська
2024, МАК, 95 с.
Ціна: 1300 грн.
В бажані

АБВ колажу

Адріана Бермудез
2024, ArtHuss, 144 с.
Ціна: 650 грн.
В бажані

Сіткові системи в графічному дизайні

Йозеф Мюллер-Брокманн
2025, ArtHuss, 176 с.
Ціна: 740 грн.
В бажані

Полководці Середньовіччя та Нового часу

Сергій Махун
2024, Віхола, 352 с.
Ціна: 350 грн.
В бажані

Стівен Гокінґ. Спогади про дружбу і фізику

Леонард Млодінов
2025, Stone Publishing, 232 с.
Ціна: 400 грн.
В бажані

Особисті речі. Розповіді про одяг у концтаборах і таборах смерті

Кароліна Сулєй
2025, Видавництво Старого Лева, 424 с.
Ціна: 450 грн.
В бажані

Дискурс модернізму в українській літературі

Соломія Павличко
2025, Stretovych, 632 с.
Ціна: 450 грн.
В бажані

Вагітність день за днем

Меґґі Блотт
2025, Ранок, 496 с.
Ціна: 2580 грн.
В бажані

Георг Кершенштайнер: педагогічна концепція (Передзамовлення)

Віталій Хромець
2025, Дух і Літера, 38 с.
Ціна: 186 грн. В бажані

Костянтин Ушинський: педагогічна концепція (Передзамовлення)

Віталій Хромець
2025, Дух і Літера, 48 с.
Ціна: 186 грн. В бажані

Слід Антея. Українська еміграційна література другої половини ХХ століття: ідеї, тексти, постаті (Передзамовлення)

Вадим Василенко
2025, Дух і Літера, 616 с.
Ціна: 621 грн. В бажані

Скасування смертної кари. Досвід Франції (Передзамовлення)

Робер Бадентер
2025, Дух і Літера, 256 с.
Ціна: 403 грн. В бажані

Світи Шолом-Алейхема (Передзамовлення)

Джеремі Даубер
2025, Дух і Літера, 440 с.
В бажані

Громадянство: Християнський погляд (Передзамовлення)

Джеймс В. Скіллен
2025, Дух і Літера, 128 с.
Ціна: 196 грн. В бажані

Іконопис. Живопис. Графіка. Альбом-каталог (Передзамовлення)

Петро Гуменюк
2025, Дух і Літера, 224 с.
Ціна: 978 грн. В бажані

Книги українською мовою: бізнес-література та видання для саморозвитку

За період незалежної України відкрилась величезна кількість видавництв, які створюють книги на українській мові. В країні на сьогодні зареєстровано 6 тисяч видавничих організацій. Політичні події останніх 5 років збільшили попит  в декілька разів. Ринок розвивається, книговидання набирає обертів, пропозиція також зростає. Сьогодні видавництва книжок українською активно змагаються за увагу читача, а ще за права на переклади світових бестселерів. Ця тенденція, без сумніву, радує та мотивує працювати більше.

Щодо нон-фікшну та бізнес літератури українською мовою, то це доволі молодий напрямок книговидання. Перші, по справжньому цінні видання, з’явилися в продажу лише на початку 2000-х років. Щороку кількість цікавих книг українською зростає. Бестселери Amazon та The New York Times тепер на полицях магазинів у будь-якому містечку країни.

Чому круто купувати українські книги?

Усі видання, які ми продаємо, направлені на особистий та професійний розвиток читачів. Kniga.biz.ua співпрацює з найкращими видавництвами країни, які пропонують корисні книжки українською мовою: це “Наш формат”, “Видавництво Старого Лева”, “Клуб сімейного дозвілля”, “Фоліо”, “Основи”, “Book Chef”, “Фабула”, #книголав та ще з десяток інших. Головна вимога до нашого асортименту книг про бізнес на українській мові це їх користь та практичність. Також ми завжди раді просуванню книг талановитих авторів-українців, які хочуть ділитися своїми знаннями та навичками з читачами.

Новина про те, що читає лише кожен другий українець, боляче сколихнула нещодавно наш книжковий світ. Інтернет-магазин kniga.biz.ua радіє бути причетним до популяризації читання. Якщо ви розмірковуєте, які бізнес книги купити, то ми пропонуємо вам цілий ряд переваг літератури українською мовою:

  • Ціна. Книги українською завжди дешевші, ніж привезені з-за кордону, адже витрати на логістику мінімальні;
  • Наявність: видання не потрібно чекати місяць. Якщо тираж на книгу відкритий, то ви отримаєте її протягом 2-3 днів.
  • Якість. Видавництва більше не економлять на типографії та дизайні. Навіть більше деякі видання беруть участь у міжнародних виставках, ярмарках та конкурсах, та привозять цінні призи.
  • Актуальність. Якщо ви раптом хвилюєтесь, що інформація у придбаній вами книзі застаріла, то хочемо розвіяти ваші сумніви. Українські видавництва стежать за світовими тенденціями, та пропонують лише переклади нових або завжди актуальних книг.

В інтернет-магазині ділової літератури kniga.biz.ua ви можете купити корисні книги українською мовою з доставленням по місту Києву або в будь-який населений пункт України.

Сьогодні купили