Книги по темі Комікси для дітей купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua.
kniga.biz.ua

Комікси для дітей

«Хіба може бути корисною література, де багато красивих картинок і мінімум тексту?», — запитаєте ви. Звісно, адже це відразу два жанри для дітей різного віку: комікси та віммельбухи! Супергерої, фантастичні персонажі, детективи й пірати — усі вони чекають своїх читачів, щоби разом із ними вирушити назустріч пригодам. Такі книги пропонують дитині створювати нескінченну кількість історій — усього лише за допомогою декількох ілюстрованих сторінок!

У нашому книжковому інтернет-магазині kniga.biz.ua ви знайдете кращі комікси та вімельбухи для дітей від 5 років. Наприклад, наймолодшим читачам сподобається «Великий авто вімельбух» Стефана Зайделя, з якого вони дізнаються про найрізноманітніший транспорт та стануть справжніми знавцями автомобільної справи.

Дітям 10–12 років підійде науковий комікс «Динозаври» Ем-Кей Ріда і Джо Флуда, що через захопливий формат графічної новели пояснює суть роботи палеонтологів і відкриває дивовижний світ минулого, у якому жили динозаври.

420 грн
400 грн
441 грн
490 грн
220 грн
350 грн
396 грн
250 грн
250 грн
396 грн
250 грн
275 грн
350 грн

Комікси або вімельбухи — що вибрати?

Дитячі комікси — це, насамперед, двері в дивовижний світ казки та пригод. Не позбавлені вони й навчальної складової: з науково-популярних коміксів дитина дізнається про історію робототехніки («Роботы. Научный комикс» Скотт Мейргрід, Джейкоб Чабот), вивчить основи образотворчого мистецтва й дизайну («Школа искусств. 40 уроков для юных художников и дизайнеров» Тіл Тріггс, Деніел Фрост) і навіть зіграє в ігри динозаврів («Монстры триаса. Игры с первыми динозаврами» Айзек Ленківіц).

На окрему увагу заслуговують дитячі художні комікси. Найяскравіший приклад — серія коміксів про пригоди Гільди в таємничому й загадковому скандинавському світі, що сповнений неймовірних істот і несподіваних поворотів подій. До речі, автор та ілюстратор історій про Гільду написав сценарій для однойменного серіалу для Netflix і придумав кілька сюжетів для популярного сучасного мультфільму «Час пригод». Так що нудно не буде!

На комікси схожі вімельбухи — книжки з картинками й величезною кількістю маленьких деталей. На відміну від графічних романів, вімельбухи пропонують активне залучення в процес читання. Найчастіше тут потрібно відшукати забраклу деталь для механізму, щоби рухатися далі сюжетом або знайти головного героя серед десятка цікавих персонажів. Ніхто не заважає придумувати завдання самому, розглядати вімельбух просто як барвисту книгу або розповідати на основі картинок історії, які не повторюватимуться.

Викладачі з усього світу рекомендують вімельбух як одну з основних книг дитини від народження до шкільного віку. А яким буде ваш перший вімельбух? Наш інтернет-магазин kniga.biz.ua радить звернути увагу на серію «П’єр і місто лабіринтів» від японської студії ілюстраторів IC4Design. Юним читачам доведеться допомогти фахівцю з лабіринтів, детективу П’єру, який буде розкривати злочини невловимого злодія Містера Ікса. Погоні, лабіринти та додаткові мінізавдання — у цих книгах є все!

Також радимо звернути увагу на перший вімельбух про українську столицю — «Легенди Києва» Катерини Дем’янчук та Вікторії Дунаєвої. У вас буде унікальна можливість разом із дітьми вирішити всі завдання, які розгортаються на тлі популярних київських локацій, а потім побувати на них особисто. Додатково про кожен туристичний об’єкт розповідають цікаві факти, що можуть бути невідомі навіть корінним киянам.

Чим корисні комікси та вімельбухи для дітей?

Купивши вімельбухи та комікси для своєї дитини, ви також зможете:

  • розвинути його здатність розуміти емоції (емоційний інтелект);
  • урізноманітнити сімейне дозвілля;
  • проявити талант дитини розповідати історії;
  • розширити словниковий запас дитини;
  • показати різноманітність світу, адже в мальованих історіях з’являються тварини, рослини,
  • машини та будинки всіх форм, розмірів і кольорів;
  • розвинете уважність дитини;
  • і багато іншого!

Купуйте комікси та вімельбухи з доставкою кур’єром містом Київ або службами доставки в будь-яке місто України. У kniga.biz.ua постійно оновлюється асортимент і додаються кращі новинки коміксів для дітей.

Сьогодні купили