Книги про підбору персоналу для HR менеджера купити в Києві, Україні ➔ kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Підбір персоналу

Керівник — серце бізнесу, що уявляє, куди веде свою компанію, у курсі всього, що відбувається й у загальних рисах знає про кожний процес. Але без команди він не зможе домогтися результату, тому щороку виходять нові книги з підбору персоналу. Нікому не хочеться наступати на одні й ті ж граблі, і звільняти чергового стажера після тижня роботи. Із зібраних kniga.biz.ua бізнес-бестселерів виздобудете готові інструменти для оцінювання характеристик і особливостей кандидатів і співробітників компанії, зможете стати HR-менеджером із нуля й заслужите звання «роботодавець № 1».

490 грн
360 грн
400 грн
271 грн
462 грн
399 грн

Частина книг для HR-менеджера присвячена компаніям, що працюють у конкретній сфері: наприклад, ресторанному бізнесі, банкінгу, консалтингу. Ви дізнаєтеся підводні камені й особливості цих сфер, і зможете виробити дієві рішення власних проблем із пошуком співробітників.

Чим корисні книги про підбір персоналу?

Керівники кадрових служб, рекрутери, менеджери й керівники (особливо в малому бізнесі), дізнаються з зібраної в цьому розділі літератури:

  • як оцінити потенційного співробітника за 30–40 хвилин;
  • як скласти оголошення про вакансії і визначити список конкретних вимог;
  • як провести співбесіду, якщо ви не HR-фахівець;
  • які технології пошуку й підбору персоналу використовуються відомими компаніями
  • яка роль head recruiter в розвитку й побудові сучасної компанії;
  • що таке хедхантинг;
  • і багато іншого!

Якщо хочете оточити себе кращими з кращих, і гарантувати бізнес-успіх, ці книги з підбору персоналу — те, що треба! Ви знайдете людей із високим потенціалом, допоможете влитися в колектив і розвиватися. Рецепт успіху від kniga.biz.ua простий: читайте, розвивайтеся й здобувайте успіх! Наші фахівці з продажу допоможуть підібрати корисну для вас літературу й ми доставимо її в будь-яке місто України.

Сьогодні купили