Книги по темі Програмування для дітей купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua.
kniga.biz.ua

Програмування для дітей

IT-сфера сьогодні — одна з найбільш перспективних для кар’єрного зростання та розвитку. Наші діти вже зараз комунікують із дивовижним світом програмування, вебдизайну і штучного інтелекту. Але як із простого користувача перетворитися у творця? Допоможуть у цьому книги з програмування, які допоможуть дітям створювати комп’ютерні ігри, пояснять популярні мови програмування й дадуть можливість у майбутньому здобути високооплачувану професію.

У книжковому інтернет-магазині kniga.biz.ua представлені кращі підручники з програмування з якісною поліграфією й доступним викладом. Вони будуть цікаві навіть дорослим читачам, які хотіли б із нуля освоїти Scratch, Java або Python.

480 грн
480 грн
390 грн
303 грн
490 грн
432 грн
480 грн

На які книги з програмування для дітей звернути увагу?

Один із кращих самовчителів для дітей із програмування — «Иллюстрированное руководство по языкам Scratch и Python». Її автор — Керол Вордерман, яка представляє програмування як унікальну галузь науки, що поєднує мистецтво, логіку, творчість і бізнес. Цей підручник через створення ігор і анімацій познайомить дитину з такими популярними мовами як Scratch і Python. Вагомим плюсом є те, що приклади коду програми (скрипти) подаються англійською мовою. Отже, додатково дитина вивчить технічну англійську мову і їй легше буде освоїти IT-професію в майбутньому.

Хорошою альтернативою буде підручник «Javascript для дітей. Веселий вступ до програмування» frontend-розробника в Twitter Ніка Моргана. За допомогою зрозумілих інструкцій дитина легко освоїть цю мову програмування й напише кілька ігор — у тому числі, версію легендарної «Змійки». До того ж у виданні подаються основи HTML і пропонується багато самостійних завдань. Ця книга стане відмінним подарунком для майбутніх розробників у віці від 10 років.

Чим корисні самовчителі з програмування для дітей?

З дитячих підручників із програмування юні читачі зможуть дізнатися:

  • як написати свою першу програму або гру;
  • як працювати в популярних графічних редакторах;
  • як математику використовують в програмуванні;
  • як влаштований комп’ютер;
  • що таке Big Data і вебаналітика;
  • і багато іншого!

Література з програмування розрахована як на дошкільнят, так і на школярів. Важливо думати про розвиток навичок програмування з раннього віку. Уміння програмувати дуже знадобиться у житті — воно розвиває логіку й інтелект, що є важливими у найрізноманітніших галузях: від науки й інженерної справи до медицини і юриспруденції. Кількість вакансій, де потрібне вміння програмувати, буде з часом тільки зростати, а хороших програмістів не вистачає вже зараз. Тому телефонуйте, і наші фахівці з продажу допоможуть вибрати книгу на конкретний вік і навички. Навчіться програмування — і цифровий світ буде відкритим для вас.

Сьогодні купили