Книги по темі Програмування для дітей купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua.
kniga.biz.ua

Програмування для дітей

IT-сфера сьогодні — одна з найбільш перспективних для кар’єрного зростання та розвитку. Наші діти вже зараз комунікують із дивовижним світом програмування, вебдизайну і штучного інтелекту. Але як із простого користувача перетворитися у творця? Допоможуть у цьому книги з програмування, які допоможуть дітям створювати комп’ютерні ігри, пояснять популярні мови програмування й дадуть можливість у майбутньому здобути високооплачувану професію.

У книжковому інтернет-магазині kniga.biz.ua представлені кращі підручники з програмування з якісною поліграфією й доступним викладом. Вони будуть цікаві навіть дорослим читачам, які хотіли б із нуля освоїти Scratch, Java або Python.

280 грн
545 грн
583 грн
280 грн
495 грн
200 грн
307 грн
250 грн
280 грн
225 грн
280 грн

На які книги з програмування для дітей звернути увагу?

Один із кращих самовчителів для дітей із програмування — «Иллюстрированное руководство по языкам Scratch и Python». Її автор — Керол Вордерман, яка представляє програмування як унікальну галузь науки, що поєднує мистецтво, логіку, творчість і бізнес. Цей підручник через створення ігор і анімацій познайомить дитину з такими популярними мовами як Scratch і Python. Вагомим плюсом є те, що приклади коду програми (скрипти) подаються англійською мовою. Отже, додатково дитина вивчить технічну англійську мову і їй легше буде освоїти IT-професію в майбутньому.

Хорошою альтернативою буде підручник «Javascript для дітей. Веселий вступ до програмування» frontend-розробника в Twitter Ніка Моргана. За допомогою зрозумілих інструкцій дитина легко освоїть цю мову програмування й напише кілька ігор — у тому числі, версію легендарної «Змійки». До того ж у виданні подаються основи HTML і пропонується багато самостійних завдань. Ця книга стане відмінним подарунком для майбутніх розробників у віці від 10 років.

Чим корисні самовчителі з програмування для дітей?

З дитячих підручників із програмування юні читачі зможуть дізнатися:

  • як написати свою першу програму або гру;
  • як працювати в популярних графічних редакторах;
  • як математику використовують в програмуванні;
  • як влаштований комп’ютер;
  • що таке Big Data і вебаналітика;
  • і багато іншого!

Література з програмування розрахована як на дошкільнят, так і на школярів. Важливо думати про розвиток навичок програмування з раннього віку. Уміння програмувати дуже знадобиться у житті — воно розвиває логіку й інтелект, що є важливими у найрізноманітніших галузях: від науки й інженерної справи до медицини і юриспруденції. Кількість вакансій, де потрібне вміння програмувати, буде з часом тільки зростати, а хороших програмістів не вистачає вже зараз. Тому телефонуйте, і наші фахівці з продажу допоможуть вибрати книгу на конкретний вік і навички. Навчіться програмування — і цифровий світ буде відкритим для вас.

Сьогодні купили