Книги про моду і стиль, купити fashion книги в Києві, Україні ➔ kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Стиль і мода

Ми звикли говорити про те, що мода — явище непостійне. Один сезон показів змінює інший і те, що було в тренді вчора — сьогодні вже не модно й не актуально. Однак і в моді є свої закономірності. А fashion бізнес, який уже давно став гігантської індустрією з мільярдними доходами, розвивається за чіткими правилами. Усі питання моди, від історії розвитку до біографій легендарних дизайнерів, читачі можуть дізнатися з великого асортименту fashion книг.

395 грн
310 грн
180 грн
200 грн
240 грн
554 грн
291 грн
605 грн
479 грн
428 грн
380 грн
455 грн

Категорії книг про моду

Залежно від читацьких інтересів і запитів, всю літературу про моду можна умовно розділити на кілька категорій:

  • Книги про історію моди й тематичні енциклопедії розповідають про розвиток модних тенденцій у різні проміжки часу: наприклад, трансформація національних костюмів із давніх-давен до наших днів. Такі видання містять безліч цікавих фактів про зміни, які відбулися в нашому одязі під впливом різних історичних подій, і велика кількість відмінних ілюстрацій.
  • (Авто)біографії відомих модельєрів і дизайнерів, чия творчість кардинально змінила не тільки підходи до створення одягу, а й модний бізнес загалом. Це й автобіографія Крістіана Діора, і біографії Коко Шанель, Томмі Хілфігера, й інших великих творців моди.
  • Книги, присвячені питанням fashion-бізнесу. Не секрет, що модний бізнес сьогодні — це одна з найприбутковіших і конкурентоздатних індустрій. Модний одяг уже не створюється в маленьких ательє індивідуально: над створенням колекцій працює велика команда фахівців, зокрема у сфері маркетингу, фінансів, PR.
  • Практичні посібники для тих, хто шиє або хоче навчитися шити. Такі прикладні видання дуже корисні для початківців дизайнерів і модельєрів, які роблять перші кроки у світі моди й хочуть освоїти її практичний бік.
  • Книги про стиль і моду, для всіх, хто хоче розібратися в різних модних напрямах, а також поліпшити свій власний імідж. Професійні стилісти та іміджмейкери дають практичні рекомендації щодо створення образу, який би гармоніював із вашою особою, психологічним портретом, і допомагав у досягненні поставлених цілей.

Особливості маркетингу в модній індустрії

Якщо ви займаєтеся питаннями розвитку та просування модного бренду, то вам необхідні книги про маркетинг в індустрії моди. Це абсолютно унікальний напрям маркетингу, що пропонує набір інструментів для просування, як виробників модних виробів, так і рітейлерів. Література з fashion-маркетингу пропонує ефективні підходи, що допомагають розпізнати потреби ринку, і створити унікальну пропозицію для споживачів і підвищити впізнаваність модного бренду.

Брендинг — окремий напрям маркетингу

Поняття брендингу народилося саме з витоків індустрії моди. Книги з fashion-брендингу пояснюють, що таке бренд, вчать створювати його з нуля, розвивати й керувати брендом. Дають багато цікавих прикладів розвитку світових модних брендів від злетів до падінь. Без цих знань фахівця неможливо грамотно працювати з компаніями в індустрії моди, створювати успішну стратегію її розвитку і просування.

У каталозі нашого магазину зібрано велику кількість книг про моду, стиль і історії їхнього розвитку. Якщо ви хочете бути в курсі того, що відбувається у світі моди, зрозуміти механізми роботи fashion-бізнесу, створити свій унікальний стиль, телефонуйте, і наші менеджери підберуть для читачів необхідну літературу, яку можна замовити з доставкою по Києву та Україні. Купуйте fashion книги, будьте завжди стильними та впевненими в собі!

Сьогодні купили