Книги про моду і стиль, купити fashion книги в Києві, Україні ➔ kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Стиль і мода

Ми звикли говорити про те, що мода — явище непостійне. Один сезон показів змінює інший і те, що було в тренді вчора — сьогодні вже не модно й не актуально. Однак і в моді є свої закономірності. А fashion бізнес, який уже давно став гігантської індустрією з мільярдними доходами, розвивається за чіткими правилами. Усі питання моди, від історії розвитку до біографій легендарних дизайнерів, читачі можуть дізнатися з великого асортименту fashion книг.

290 грн
280 грн
390 грн
200 грн
207 грн
259 грн

Категорії книг про моду

Залежно від читацьких інтересів і запитів, всю літературу про моду можна умовно розділити на кілька категорій:

  • Книги про історію моди й тематичні енциклопедії розповідають про розвиток модних тенденцій у різні проміжки часу: наприклад, трансформація національних костюмів із давніх-давен до наших днів. Такі видання містять безліч цікавих фактів про зміни, які відбулися в нашому одязі під впливом різних історичних подій, і велика кількість відмінних ілюстрацій.
  • (Авто)біографії відомих модельєрів і дизайнерів, чия творчість кардинально змінила не тільки підходи до створення одягу, а й модний бізнес загалом. Це й автобіографія Крістіана Діора, і біографії Коко Шанель, Томмі Хілфігера, й інших великих творців моди.
  • Книги, присвячені питанням fashion-бізнесу. Не секрет, що модний бізнес сьогодні — це одна з найприбутковіших і конкурентоздатних індустрій. Модний одяг уже не створюється в маленьких ательє індивідуально: над створенням колекцій працює велика команда фахівців, зокрема у сфері маркетингу, фінансів, PR.
  • Практичні посібники для тих, хто шиє або хоче навчитися шити. Такі прикладні видання дуже корисні для початківців дизайнерів і модельєрів, які роблять перші кроки у світі моди й хочуть освоїти її практичний бік.
  • Книги про стиль і моду, для всіх, хто хоче розібратися в різних модних напрямах, а також поліпшити свій власний імідж. Професійні стилісти та іміджмейкери дають практичні рекомендації щодо створення образу, який би гармоніював із вашою особою, психологічним портретом, і допомагав у досягненні поставлених цілей.

Особливості маркетингу в модній індустрії

Якщо ви займаєтеся питаннями розвитку та просування модного бренду, то вам необхідні книги про маркетинг в індустрії моди. Це абсолютно унікальний напрям маркетингу, що пропонує набір інструментів для просування, як виробників модних виробів, так і рітейлерів. Література з fashion-маркетингу пропонує ефективні підходи, що допомагають розпізнати потреби ринку, і створити унікальну пропозицію для споживачів і підвищити впізнаваність модного бренду.

Брендинг — окремий напрям маркетингу

Поняття брендингу народилося саме з витоків індустрії моди. Книги з fashion-брендингу пояснюють, що таке бренд, вчать створювати його з нуля, розвивати й керувати брендом. Дають багато цікавих прикладів розвитку світових модних брендів від злетів до падінь. Без цих знань фахівця неможливо грамотно працювати з компаніями в індустрії моди, створювати успішну стратегію її розвитку і просування.

У каталозі нашого магазину зібрано велику кількість книг про моду, стиль і історії їхнього розвитку. Якщо ви хочете бути в курсі того, що відбувається у світі моди, зрозуміти механізми роботи fashion-бізнесу, створити свій унікальний стиль, телефонуйте, і наші менеджери підберуть для читачів необхідну літературу, яку можна замовити з доставкою по Києву та Україні. Купуйте fashion книги, будьте завжди стильними та впевненими в собі!

Сьогодні купили