Книги по темі Зошити KUMON купити в Києві, Україні - інтернет-магазин бізнес-книг kniga.biz.ua.
kniga.biz.ua

Зошити KUMON

Зошити Kumon — робочі посібники, побудовані на однойменній японській системі розвитку. Кожен спрямований ​​на розвиток певного досвіду й розрахований на кілька тижнів занять. Успішність методики підтверджується хоча б тим, що за Кумоном навчаються мільйони дітей більш ніж у 50 країнах. У книжковому інтернет-магазині kniga.biz.ua представлена ​​серія з декількох десятків зошитів Kumon на вік від 1,5 до 8 років.

Kumon придумав Тору Кумон, який захотів допомогти своєму синові у вивченні математики. Оскільки він був учителем, то зміг розробити серію невеликих завдань, на які син Такеші витрачав не більше 20 хвилин у день. Водночас кожне наступне завдання було трохи складніше попереднього. Результати були настільки гарні, що Тору використовував той же метод для розроблення програми з читання. Метод перетворився на повноцінну методику, яку розвивають центри Kumon у всьому світі.

270 грн
240 грн
270 грн
195 грн
270 грн
195 грн
270 грн
270 грн
270 грн
195 грн
270 грн
240 грн

Які особливості методики кумон?

Будь-який зошит Kumon, який ви купите в kniga.biz.ua,ґрунтується на цінностях цієї японської методики навчання:

1. Індивідуальність. Зошити не нав’язують свій ритм навчання, а дають можливість підлаштуватися під формат мислення й ритм конкретної дитини.
2. Навчання через гру. Про це автор концепції, Тору Кумон, сказав так: «Навчання дитини не повинно бути важким і виснажливим».
3. Самостійність. Завдання, запропоновані Кумон,призначені для рішення особисто дитиною, без допомоги дорослих. Це допомагає повірити у свої сили і з задоволенням займатися далі.
4. Посидючість. Поступовий рух від простого до складного тренує увагу й посидючість дитини. У такий спосіб вона легше звикне до формату занять у школі й уникне подальших стресів, які часто виявляються під час вступу до першого класу.

Чим ще корисні зошити Kumon?

Зошити Kumon на основі сертифікованої японської методики навчання, допоможуть вашій дитині навчитися:

  • робити прості аплікації;
  • працювати з ножицями й папером;
  • рахувати від 1 до 30;
  • використовувати креативне мислення у вирішенні щоденних завдань;
  • розвивати просторове й системне мислення;
  • створювати об’ємні вироби з рухомими елементами;
  • швидко запам’ятовувати слова на іноземній мові;
  • і багато іншого!

Вибір правильного зошита Кумон — справа непроста. Потрібно звернути увагу на вік дитини й навички, які потрібно розвинути. Якщо ви сумніваєтеся, з якого видання почати знайомство з методикою Kumon, фахівці з продажу kniga.biz.ua допоможуть вибрати відповідні зошити. Ваше замовлення доставимо швидко в будь-яке місто України, щоби ви змогли приступити до роботи за унікальним й захопливим методом самонавчання.

Сьогодні купили