Книги з управління проектами купити в Києві, Україні ➔ kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Управління проєктами

Управління проєктами — складний і багатогранний комплекс процесів, у якому важливо враховувати й розроблення концепції проєкту, і правильну добірку персоналу, і реалізацію завдань у чітко визначені терміни. Якщо ваш бізнес належить до проєктного, то вам необхідні конкретні знання про методику управління проєктами. Сучасні навички управління затребувані, як ніколи.

Професійна література з управління проєктами може стати відмінною інформаційною базою і для досвідчених менеджерів, і для тих, хто вперше зіткнувся з питаннями планування проєктів. В інтернет-магазині kniga.biz.ua зібрані найактуальніші практичні керівництва з управління проєктами та персоналом, написані експертами на основі власного досвіду.

З кожної із запропонованих книг ви можете вибрати ті поради й рекомендації з управління, які відповідають потребам вашої компанії.

265 грн
AWARD KBU
340 грн
230 грн
390 грн
550 грн
490 грн
640 грн
490 грн

Чим ще корисні книги про управління проектами?

Сучасним проєктам потрібні інноваційні підходи та методи. Старі технології вже не працюють. Завдяки новим управлінським інструментам керівники можуть:

  • створювати практичні й універсальні плани з впровадження будь-яких бізнес-ідей;
  • ефективно управляти командою, мотивувати персонал і зменшувати кількість конфліктних ситуацій;
  • оптимізувати робочі процеси;
  • успішно управляти проєктними роботами й бюджетами компанії;
  • впроваджувати корисні інноваційні інструменти, наприклад, систему SCRUM в проєкти;
    і багато іншого.

Книги в цій категорії відмінно підходять не тільки для управління бізнесом, а і для особистого розвитку. Адже постійне самовдосконалення, розвиток нових, корисних навичок, «приборкання» шкідливих звичок можна впроваджувати й у діловій сфері, бізнес-проєктах і в особистому житті.

Де можна купити книги з управління проєктами?

У каталозі нашого магазину ділової літератури зібрано велику кількість корисних книг зокрема з питань управління IT-проєктами. Досвідчені й керівники-початківці, що зіткнулися з необхідністю розроблення і впровадження стратегії управління проєктами, можуть замовити потрібну літературу, не покидаючи офіс. Наші співробітники допоможуть вам визначитися з вибором і приймуть ваше замовлення, яке буде оперативно доставленеу будь-яке місто України. Розвивайте цікаві ідеї, формуйте кращі команди й запускайте успішні проєкти «з нуля»!

Сьогодні купили