Ексмо — купити книги видавництва Ексмо у Києві | kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Ексмо

Эксмо

Найбільший російський видавничий холдинг «Ексмо» (Москва) був заснований в 1991 році. Спочатку компанія займалася дистрибуцією книжкової продукції. Власне видавництво засноване через два роки. До середини 90-х «Ексмо» вже займало провідні позиції на російському ринку.

Успіх проєкту принесло видання романів популярних письменників Валентина Пікуля, Данила Корецького, Марини Александрової, Дар’ї Донцової. У 2012 році компанія придбала права на управління видавничою групою «АСТ». Зараз «Ексмо» лідирує в Росії за випущеними накладами й продажами (20 % ринку) і є одним із найбільших видавництв у Європі.

Крім різножанрової художньої літератури (жіночі, історичні романи, детективи, фентезі тощо), Тут видають дитячу, нон-фікшн, ділову і прикладну літературу. Створено понад 1000 книжкових серій. У портфоліо видавців — 8000 авторів з усього світу.

На сайті «Ексмо» професійна й бізнес-література представлені книгами російських авторів і світовими бестселерами. Тут виходили роботи Дениса Каплунова, Іцхака Адізеса, Іцхака Пінтосевича, Роберта Чалдіні, Стівена Кові, Стіва Джобса, Марка Леві, Ніка Вуйчича. Також є книги з особистого розвитку, психології та дозвілля.

Офіційний сайт видавництва: https://eksmo.ru/

На нашому сайті ви можете купити книги «Ексмо» з доставкою по Києву та Україні.

Книги видавництва Ексмо:

З даними параметрами книг не виявлено

Сьогодні купили