English Student — купити книги видавництва English Student у Києві | kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

English Student

English Student

English Student — найбільше видавництво карток для вивчення іноземних мов в Україні. Проєкт створено у Львові у 2016 році. Спочатку засновники працювали над застосунком для вивчення англійської, але згодом зупинилися на розробці коробок з картками для різних рівнів володіння мовою.

Картки від English Student — це ефективний та простий спосіб вивчення іноземних мов. В основі методу навчання — систематичне вивчення та інтервальне повторення пройденого лексичного матеріалу. Базується він на працях німецького журналіста і популяризатора науки Себастьяна Лейтнера. Флеш-картки (з одного боку слово та приклад, а з іншого – переклад) дозволяють запам’ятовувати нові слова легко та цікаво.

Наразі в асортименті English Student близько сотні різноманітних наборів карток. Найбільше з англійської мови, але є вибір і для тих, хто хоче вивчити польську, чеську, німецьку, італійську, французьку та навіть китайську мови. З беззаперечних плюсів продукту — картки розробленні для різних рівнів володіння мовою (від А1 до С2). Також є тематичні набори, які дають можливість швидко вивчити чи пригадати ту лексику, яка саме зараз потрібна вам для роботи чи подорожей (наприклад бізнес-англійська, IT, маркетинг, медицина). Картки підходять і для дорослих, і для дітей. Приємно, що для школярів є окремі серії, зокрема і для підготовки до ЗНО з української мови, літератури та англійської мови.

Зручний формат коробок з картками дозволяє брати їх з собою будь-куди та не робити паузу в навчанні під час відрядження чи відпочинку. Вивчайте англійську та інші іноземні мови легко і з задоволенням разом з English Student!

Книги видавництва English Student:

410 грн
450 грн
490 грн
450 грн
490 грн
210 грн
450 грн
450 грн
450 грн
490 грн
450 грн
490 грн

Сьогодні купили