Gamesly — купити книги видавництва Gamesly у Києві | kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Gamesly

Gamesly

 

Компанія Gamesly розробляє настільні ігри на різний смак. Незалежно від того, чи плануєте ви затишний вечір з сім’єю чи дружню вечірку, ви обов’язково оберете в їх асортименті цікаву гру.

Ігри від Gamesly “Як я цього не знав”, “Ти смієшся, ти п’єш” та “Хто перший?” створені для атмосферного вечора з близькими чи друзями.

Вибираючи ігри серії “Як я цього не знав”, ви забезпечуєте не тільки себе, а й друзів, захопливою вікториною, яка містить 420 запитань про речі, які ви повинні знати. Ця весела гра точно змусить ваш мозок рухатись швидше.

Гра "Ти смієшся, ти п'єш" створює атмосферу веселощів та розваг. Гравці витягують картку з завданням (їх в наборі 150 штук) і обирають жертву, з якою виконуватимуть його, при цьому ті, хто сміються, випивають. Звісно, ця розвага 18+.

“Хто перший?” — гра, яка поєднує веселощі та швидкість. Її суть в тому, щоб першим назвати слово, яке підходить до заданих умов. 150 карток та тисячі можливих комбінацій для гри гарантують незабутній вечір.

Кожна гра Gamesly є унікальною та особливою, та є ідеальною як подарунок. Купуйте настілки на сайті Kniga.biz.ua з доставкою по всій Україні!

Книги видавництва Gamesly:

699 грн
629 грн
699 грн
699 грн
699 грн
799 грн
899 грн
799 грн
902 грн
949 грн
799 грн
799 грн

Сьогодні купили