Кенгуру — купити книги видавництва Кенгуру у Києві | kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Кенгуру

Кенгуру

Кенгуру — найбільше українське видавництво, що спеціалізується на створенні інклюзивної та розвивальної літератури, адаптованих ігор та наборів для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Прагнуть забезпечити якісними матеріалами для розвитку й освіти кожну дитину. В першу чергу тих малюків, які мають особливі освітні потреби. 

Мета — не лише допомогти кожній дитині розкрити свій потенціал, забезпечити яскраве, щасливе, усвідомлене життя, насичене барвами, почуттями, емоціями, а й сформувати у свідомості кожного позитивне сприйняття інвалідності та особистої різноманітності. Від інклюзивної літератури до інклюзивного суспільства!

 

Переваги:

  • продукція відповідає запитам батьків і педагогів щодо розвитку сучасних українських дітей.
  • продукція має сертифікати якості, виготовлена на кращих типографіях з дотриманням усіх санітарних норм й рекомендована для розвитку дітей.
  •  ретельно добирається матеріали для виробництва книжок та ігор, апробуємо кожен проєкт. Тому «Кенгуру» – це завжди якісна поліграфія, цікаві ілюстрації та оригінальне подання матеріалу.

Кредо: «Кожен має право на навчання — треба лише надати шанс!»

Видавнича група «Кенгуру» є структурним підрозділом видавництва «Ранок» — одного з найкрупніших і найвідоміших в Україні.

Основний продукт нашої команди — це якісна розвивальна література та універсальні ігри, адаптовані для розвитку кожної дитини, у тому числі для дитини з особливими освітніми потребами. Продукція створена з метою підвищення рівня освіти й соціалізації усіх дітей, без обмежень, і побудувати в Україні відкрите інклюзивне суспільство. Проект інклюзивної навчально-розвивальної літератури:

- орієнтований як на звичайних дітей, так і на особливих діточок, які розвиваються індивідуальним шляхом;

- ґрунтується на реальних можливостях дітей різного віку і з різними потребами;

- ставить за мету навчання і виховання дітей відповідно до їхніх потенційних можливостей;

- враховує унікальні особливості, інтереси, здібності та навчальні потреби кожної дитини.

Книги видавництва Кенгуру:

180 грн
198 грн
180 грн
180 грн
55 грн
110 грн
200 грн
200 грн
250 грн
180 грн
200 грн
250 грн
180 грн

Сьогодні купили