KiloGames — купити книги видавництва KiloGames у Києві | kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

KiloGames

KiloGames

Вітання. Я Олександр, засновник та керуючий компанією Kilogames. Історія моєї любові до настільних ігор розпочалася давно, ще з дитячих років. Але на професію вона перетворилася у 2008 році разом із відкриттям невеликого магазину-клубу настільних ігор в Києві на Берестейській, на полицях якого можна було знайти такі ігри, як Alias, Монополія, Dixit, Каркассон, Warhammer та інші. Оскільки на той час хобі не мало великого попиту — магазин зачинили.

У 2012 році я побачив у соцмережі пост, у якому українець запрошував усіх охочих долучитися до тестування настільної гри, розробленої власноруч.

Зараз я точно можу сказати, що саме цей пост надихнув мене повернутися до роботи з настільними іграми. Але вже з бажанням допомагати створювати їх. Так я замислився над створенням власного видавництва настільних ігор.

«Kilogames» — креативна команда, яка з 2015 року займається розробкою та виданням настільних ігор.

Видавництво Kilogames – це перекладачі, редактори, дизайнери та маркетологи, які працюють разом, щоб у тебе на столі якнайшвидше з'явилася ще одна улюблена гра.

Станом на 2023 рік ми видали понад 25 великих ігор, розпочали локалізацію 5 серій настільних ігор, уклали партнерські відносини з провідними світовими видавництвами та більшістю роздрібних магазинів настільних ігор в Україні.

Для локалізацій ми вибираємо настільні ігри, які стануть ідеальним доповненням вечорів у родинному колі та друзів. Ігри, які дарують незабутні емоції та спільні спогади.

Настільна гра – це не просто розвага. Ігри завжди були найпершим інструментом пізнання світу та стосунків. Тому ми прагнемо видавати такі настільні ігри, які допомагають розвиватися, покращувати мислення, приносять гармонію у стосунки. За настільною грою можна провести багато приємних вечорів, поспілкуватися із друзями та знайти однодумців.

Для нас важливо, що локалізації українською мовою видаються та друкуються разом з міжнародними виданнями на тих самих заводах та фабриках. І якість їхніх компонентів для України не відрізняється від світових.

«Kilogames» разом з авторами настільних ігор продовжує активну роботу зі створення нових хітів.

Книги видавництва KiloGames:

2328 грн
2450 грн
1580 грн
2320 грн
920 грн
100 грн
800 грн
530 грн
1350 грн
3950 грн
90 грн
1200 грн
120 грн

Сьогодні купили