Nravo Kids — купити книги видавництва Nravo Kids у Києві | kniga.biz.ua
kniga.biz.ua

Nravo Kids

NravoKids

Проект Nravo Kids (м. Львів) створений на початку 2014 року, за спільною ініціативою компанії Nravo та двох молодих мам, Наталі Табачин і Христини Слободян. Жінки були занепокоєні відсутністю якісного українського ігрового контенту для дітей, і поділилися своїми ідеями з Андрієм Табачиним, засновником Nravo – української незалежної студії, яка випускає ігри для мобільних пристроїв.

Nravo Kids створює розвивальні ігри для дітей дошкільного віку. Їхня мета – робити цікаву та корисну продукцію українською мовою. Ігри виходять у двох форматах – мобільні додатки і «Творчі Нравки» (друковані та онлайн) як доповнення до них.

У іграх Nravo Kids є різноманітні активності: пазли, розмальовки, вирізалки, аплікації, завдання на логіку та кмітливість. Також тут розробляють ігри для покращення співу, мови та правопису дитини. Засновниці проекту прагнуть об’єднувати реальні та онлайн розваги, але радять зменшувати час, який малюки проводить з гаджетами

Бренд веде жваву комунікацію з підписниками у Facebook. Таким чином згуртовується спільнота активних, креативних та небайдужих батьків. Спілкування з ними у мережі дозволяє обмінюватися думками щодо навчання маленьких українців, та тестувати нові. Всі ігри Nravo Kids українці можуть завантажити безкоштовно.

Офіційний сайт компанії: https://nravokids.com

Книги видавництва Nravo Kids:

102 грн
128 грн

Сьогодні купили